Як зробити зачіску "ракушка".

Самій зробити зачіску черепашка важко здійсненне завдання? А ось і ні, насправді це цілком можливо. Дана зачіска виглядає дуже ефектно, крім того, вона є модною. Популярною таку зачіску зробила знаменитість - Грейс Келлі. Як же стильно і красиво без сторонньої допомоги укласти волосся у французький пучок?

1. Необхідно ретельно розчесати волосся, випрямити їх, обробити пінкою для волосся середньої фіксації, а після цього основну масу волосся зафіксувати на потилиці, при цьому бічні пасма повинні залишатися випущеними. Пучок служитиме основою для зачіски, саме тому фіксація повинні бути дуже надійною. Для того щоб нічого не псувало загальний вигляд зачіски, потрібно використовувати шпильки, колір яких максимально наближений до тону волосся. Після того, як пучок закріплений, потрібно скропити волосся лаком так, щоб він не потрапив на випущені бічні пряді.2. Далі з використанням спеціалізованого прасування, потрібно самій випрямити бічні пасма волосся. Для того щоб волосся було блискучим, краще заздалегідь обробити їх піною для волосся несильним фіксаціі.3. Після того, як волосся здобули ідеальну гладкість і глянець, їх потрібно розділити гребінцем з натуральної щетини. Це потрібно для того, щоб зняти з пасом надлишки піни для укладки, а також для того, щоб не зіпсувати досягнуту з використанням засобів та інструментів ідеальну гладкість, так як звичайна гребінець з зубцями залишить на волоссі следи.4. Далі щоб зробити зачіску черепашка, потрібно зібрати бічні пасма в єдиний хвіст, щоб зачіска була красивою, потрібно зібрати волосся у хвіст внизу, після цього, хвіст скручується в джгут, який не повинен бути дуже щільним. Цей хвіст необхідно красиво укласти збоку від пучка-основи зачіски, а після цього акуратно заправити пасма волосся і кінці хвоста, скрученого в джгут під пучок. Фіксуються волосся за допомогою шпильок і лаку. Так як зачіска є досить суворої, яскраві декори зазвичай не використовуються, однак доповнити образ можна за допомогою шпильок і гребенів оригінальної форми, які також забезпечать більш надійну фіксацію.Пріческа ракушка - це оригінальний варіант, який залишається вічно модної і визнаною класикою. Він виглядає стильно і відмінно підійде в якості вечірньої зачіски, або ж на кожен день, так як саме ракушка часто розглядається, як невід'ємний атрибут стилю бізнес-леді.

«Ракушка» вважається класичною французькою зачіскою. Незважаючи на простоту виконання, вона добре виглядає не тільки в будні. Досить прикрасити «мушлю» намистинами, шпильками зі стразами, красивим гребенем або квітами - і зачіска для урочистих випадків готова.
Вам знадобиться
  • - масажна щітка;
  • - гребінець з довгим «хвостиком»;
  • - гребінець з частими зубами;
  • - шпильки;
  • - шпильки «невидимки»;
  • - прикраси для волосся;
  • - мус для волосся;
  • - лак;
  • - фен.
Інструкція
1
Вимийте голову і підсушіть її рушником. Нанесіть на вологе волосся мус для укладання. Для того щоб надати волоссю додатковий об'єм, рекомендується нахилитися вперед і вниз таким чином, щоб волосся розташовувалися вертикально. Висушіть їх за допомогою фена, постійно розчісуючи і піднімаючи біля коренів.
2
Якщо у вас тонке волосся, то перед тим, як зробити зачіску, необхідно їх начесать. Для цього розділіть їх на пасма. Візьміть першу пасмо за середину і відтягніть її в сторону. Введіть гребінець з частими зубами у волосся на відстані шести-семи сантиметрів від їх коренів. Посуньте гребінець до коріння і вбік до упора. Вийміть гребінь, перемістіть його на два сантиметри вгору і повторіть рух. Поступово переміщаючи гребінець вгору, начешіть волосся по все довжині. Аналогічним способом обробіть все пасма.
3
Акуратно зачешите волосся назад, використовуючи масажну щітку. Зберіть їх в «хвіст», утримуючи зачіску рукою. Почніть закручувати «хвіст» по напрямку до голови, поступово піднімаючи волосся вгору. Рука, дотримуйтеся зачіску, повинна теж плавно ковзати по ним вгору. Закручувати можна в будь-якому, зручному для вас, напрямку.
4
Власниці короткого волосся можуть акуратно заправити залишилися кінчики в утворився валик, продовжуючи їх закручувати. Це допоможе зафіксувати зачіску.
5
Якщо у вас довге волосся, то з їхніх вільних кінців рекомендується викласти візерунок. Наприклад, вісімку або квітку. Розташуйте його по всій довжині кріплення валика.
6
Закріпіть зачіску шпильками. Подколіте вибилися волосся за допомогою шпильок «невидимок». Розчешіть і укладіть чубок. Нанесіть на « черепашку » лак середньої фіксації. При бажанні, прикрасьте гребенем або мереживом.