Як відкрити дитячу перукарню.

Стрижка або зачіска для будь-якої дитини - далеко не найпростіше захід. Похід в звичайний салон краси може принести масу незручностей як малюкові, так і іншим відвідувачам. Саме тому відкриття дитячої перукарні стане перспективним і рентабельним бізнесом, який здатний досить легко залучити цільових клієнтів певної вікової групи.
Вам знадобиться
  • - початковий капітал;
  • - приміщення;
  • - обладнання;
  • - персонал.
Інструкція
1
Підберіть приміщення для перукарні. Місцезнаходження вибирайте таким чином, щоб заклад був зручно відвідувати батькам навіть з маленькими дітьми. Виділіть місце для автостоянки. Передбачте пандус для колясок, оскільки в перукарню можуть прийти батьки з двома дітьми, один з яких дуже малий.
2
Продумайте дизайн перукарні. Зробіть акцент на яскраві тони і ігрові мотиви в оформленні. Якщо дозволяє простір, зробіть ігрову кімнату для дітей. Закупити необхідне обладнання: крісла, стелажі, дзеркала, робочі інструменти. Перед кожним кріслом доцільно встановити екрани, за допомогою яких дитина буде переглядати мультфільми за своїм вибором. Придбайте різноманітні іграшки, які також можуть розважити дитину під час стрижки.
3
Підберіть персонал, який вміє добре поводитися з дітьми. Перукарі повинні бути не тільки майстрами своєї справи, а й психологами, і вихователями. Утримати дитину в кріслі під час стрижки - непросте завдання, і поведінка перукаря в даному випадку виходить на перший план. Крім того, майстри перукарні повинні бути універсалами: вміти виконувати чоловічі та жіночі стрижки, а також створювати складні зачіски з довгого волосся, плести різноманітні коси.
4
Продумайте способи просування дитячої перукарні. Повісьте банер в декількох районах міста. Надрукуйте барвисті листівки і розповсюдьте їх по дитячим садкам, школам, гурткам, центрам раннього розвитку, кафе. Розмістіть рекламу в дитячих виданнях. Випустіть дисконтні карти для постійних клієнтів, для отримання яких відвідувач повинен заповнити анкету. Дану інформацію ви зможете використовувати для аналізу цільової клієнтури, а також поздоровлення дітей з днем народження.