Як відправити переказ Вестерн Юніон.

Бувають ситуації, коли комусь із друзів або родичів, що живуть за кордоном, необхідно переслати гроші. Безумовно, можна зробити банківський переклад , але у цього способу багато недоліків: не у всіх є банківський рахунок, до того ж переклад може зайняти кілька днів. Що ж робити, якщо гроші потрібно відправити терміново? В цьому випадку вам допоможе система грошових переклад ов, наприклад, «Вестерн Юніон ».
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - прізвище та ім'я одержувача грошей;
  • - назва міста, де знаходиться одержувач;
  • - номер телефону або електронну адресу одержувача;
  • - гроші для відправки плюс сума, достатня для сплати комісії платіжної системи.
Інструкція
1
На офіційному сайті платіжної системи «Вестерн Юніон » ознайомтеся з правилами переклад ов і з вартістю відправки грошей за кордон. Комісія може змінюватися в залежності від того, в яку країну або навіть регіон ви відправляєте переклад .
2
Знайдіть пункт обслуговування «Вестерн Юніон ». Це можна зробити на самому сайті компанії, натиснувши на посилання «Пошук відділення». Вкажіть своє місто, адреса та послуги, які вам необхідні, наприклад, цілодобова робота відділення. Після цього натисніть на кнопку «Знайти», і система видасть вам список адрес, де можна відправити переклад .
3
Якщо у вас немає можливості знайти пункт прийому платежів по інтернету, зверніться до найближчого відділення банку. Дуже багато банків співпрацюють з «Вестерн Юніон » і приймають платежі за цією системою.
4
В пункті прийому платежів зверніться до оператора. Він видасть вам заяву на відправку грошей, яке ви повинні будете заповнити. Вкажіть в заяві ім'я одержувача, його місцезнаходження (країну і місто) та суму переклад а. Якщо переклад проводиться в рублях, сума буде конвертована в місцеву валюту, тому врахуйте можливі фінансові втрати через різницю в курсах.
5
Передайте фахівцеві заповнену заяву і свій паспорт, а також суму переклад а плюс комісію за послуги платіжної системи. Якщо ви заповнили всі вірно, відправка грошей буде здійснена.
6
Отримайте від оператора квитанцію з контрольним номером грошового переклад а. Збережіть її до того, як адресат отримає гроші.
7
Повідомте одержувачу грошей контрольний номер переклад а, вказаний на квитанції. У ряді країн адресат не зможе отримати суму без нього. Передати номер можна за телефоном або електронною почте.На цьому ваша відправка закінчена. Адресат зможе отримати відправлені гроші в будь-якому відділенні «Вестерн Юніон » в тому місті, який ви вказали при заповненні заяви.
Корисна порада
Вигідніше відправляти не кілька дрібних сум в різний час, а велику суму відразу. В цьому випадку можна заощадити на комісії.