Як зробити видимим розширення файлу. Як зробити в опері щоб було видно розширення.

В операційній системі Windows кожному типу файлів відповідає своє розширення . У деяких дистрибутивах показ розширень за замовчуванням відключений, що подобається далеко не всім користувачам. Включення показу розширень помітно підвищує зручність роботи на комп'ютері.
Інструкція
1
Наявність розширень дозволяє користувачеві судити про призначення того чи іншого файлу. Виконані файли можуть мати розширення «.exe», «.com» або «.bat», текстові - «.txt», «.rtf» або «.doc», фотографії - «.jpg"» або «jpeg», малюнки - «.bmp», файли інтернету - «.htm», «.html», «.mht», медіафайли - «.mov», «.avi», «.mpeg» і т.д . і т.п. Відсутність показу розширень в багатьох випадках заважає нормальній роботі з файлу ми - наприклад, при їх перейменування, тому користувачі зазвичай намагаються включати дану опцію.
2
Для того, щоб включити показ розширень в Windows XP, відкрийте будь-який диск або папку. Виберіть в меню вкладку «Сервіс», в ній «Властивості папки». Відкриється вікно, в ньому перейдіть на вкладку «Вид». Знайдіть розділ «Додаткові параметри», в ньому ви побачите список додаткових опцій. Відшукайте рядок «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів» (вона в самому низу папки «Папки та файли») і зніміть з неї галочку. Натисніть «ОК». Задача вирішена, показ розширень включений.
3
В операційній системі Windows 7 для включення показу розширень відкрийте «Панель управління», знайдіть розділ «Властивості папки». У ньому зніміть галочку з рядка «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів». Натисніть «ОК», показ розширень включений.
4
Деякі користувачі стикаються з ситуацією, коли показ розширень раптом зникає «сам собою». Така ситуація з великою ймовірністю свідчить про зараження комп'ютера троянської або вірусної програмою. Включити показ розширень в цьому випадку може виявитися неможливо - відповідна строчка меню у вікні додаткових параметрів буде відсутня, її приховує троянська програма. Якщо ви не знайшли рядка «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів», терміново поновіть антивірусні бази і проскануйте комп'ютер на наявність шкідливого програмного забезпечення.
Коли відомо розширення файлу , його легше ідентифікувати і зрозуміти, за допомогою якої програми краще відкривати. В системі Windows існує можливість приховати розширення файлу або налаштувати його відображення. Зробити видимим формат файлу можна всього за кілька секунд.
Інструкція
1
Щоб зробити видимим формат файлу , відкрийте будь-яку папку, в верхньому рядку меню виберіть пункт «Сервіс». У випадаючому меню клікніть по нижньому рядку «Властивості папки» лівою кнопкою миші - відкриється нове діалогове вікно. Також дане діалогове вікно можна викликати через панель управління. Викличте панель через меню «Пуск», клікніть по іконці «Властивості папки» лівою кнопкою миші. Якщо ваша панель відображається за категоріями, потрібний значок перебуватиме в розділі «Оформлення і теми».
2
У вікні, перейдіть на вкладку «Вид» і виберіть розділ «Додаткові параметри». За допомогою смуги прокрутки в запропонованому списку знайдіть пункт «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів» і зніміть з нього маркер. Натисніть кнопку «Застосувати», щоб нові налаштування вступили в силу, клікніть по кнопці «ОК» в нижній частині вікна або кнопку "Х" у правому верхньому куті, щоб закрити вікно властивостей.
3
Самі ікони файлів можуть підказати, в якій програмі ці файли були створені, так як для зареєстрованих типів файлів в системі існують оригінальні значки. Якщо візуального відображення недостатньо, підведіть курсор миші до іконки і дочекайтеся, поки з'явиться спливаюча підказка з короткою інформацією про файл. Наприклад, для файлу з графічним зображенням може бути зазначено «Тип: FastStone JPG File», а для текстового файлу - «Тип: Документ Microsoft Office Word».
4
У випадку якщо ви хочете отримати більш детальну інформацію, клікніть по потрібному файлу правою кнопкою миші, у випадаючому меню виберіть пункт «Властивості», якшо по ньому клавішею миші. У вікні, на вкладці «Загальні» міститиметься інформація про тип файлу і про програму, за допомогою якого його можна відкрити. Також на даній вкладці можна подивитися, коли був створений і змінений файл, якого він розміру і в якій директорії розміщений.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RoiQb13ww3o