Як зробити видимим формат файлу. Як зробити так, щоб було видно формат файлу.

Коли відомо розширення файлу , його легше ідентифікувати і зрозуміти, за допомогою якої програми краще відкривати. В системі Windows існує можливість приховати розширення файлу або налаштувати його відображення. Зробити видимим формат файлу можна всього за кілька секунд.
Інструкція
1
Щоб зробити видимим формат файлу , відкрийте будь-яку папку, у верхньому рядку меню виберіть пункт «Сервіс». У випадаючому меню клікніть по нижньому рядку «Властивості папки» лівою кнопкою миші - відкриється нове діалогове вікно. Також дане діалогове вікно можна викликати через панель управління. Викличте панель через меню «Пуск», клацніть по іконці «Властивості папки» лівою кнопкою миші. Якщо ваша панель відображається за категоріями, потрібний значок буде знаходитися в розділі «Оформлення і теми».
2
У вікні, перейдіть на вкладку «Вид» і виберіть розділ «Додаткові параметри». За допомогою смуги прокрутки в запропонованому списку знайдіть пункт «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів» і зніміть з нього маркер. Натисніть кнопку «Застосувати», щоб нові налаштування вступили в силу, клікніть по кнопці «ОК» у нижній частині вікна або кнопку "Х" у правому верхньому куті, щоб закрити вікно властивостей.
3
Самі ікони файлів можуть підказати, в якій програмі ці файли були створені, так як для зареєстрованих типів файлів в системі існують оригінальні значки. Якщо візуального відображення недостатньо, підведіть курсор миші до іконки і дочекайтеся, поки з'явиться спливаюча підказка з короткою інформацією про файл. Наприклад, для файлу з графічним зображенням може бути зазначено «Тип: FastStone JPG File», а для текстового файлу - «Тип: Документ Microsoft Office Word».
4
У випадку якщо ви хочете отримати більш детальну інформацію, клікніть по потрібному файлу правою кнопкою миші, у випадаючому меню виберіть пункт «Властивості», якшо по ньому клавішею миші. У вікні, на вкладці «Загальні» буде міститися інформація про тип файлу і про програму, за допомогою якого його можна відкрити. Також на даній вкладці можна подивитися, коли був створений і змінений файл, якого він розміру і в якій директорії розміщений.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RoiQb13ww3o