Як зробити підігрів двірників.

Підігрів очисників лобового скла підвищують зручність користування автомобілем в зимовий період, швидко зігріваючи вітрове скло і звільняючи його від снігу та льоду, а також запобігаючи примерзанню самих двірників до скла.
Вам знадобиться
  • нихромовая дріт, проводи, шило, плоскогубці, ніж, паяльник.
Інструкція
1
Для самостійного виконання підігріву двірників підберіть таку модель очищувачів, яка має наскрізний отвір в гумової стрічці і пластмасовий профіль кріплення цієї стрічки.
2
Як нагрівальний елемент використовуйте ніхромовий дріт діаметром 0,3 мм з довжиною, що дорівнює двом довжинам склоочисників. Нагрівальний елемент повинен бути рівним, щоб склоочисник добре прилягав до скла. Якщо нагрівальний елемент взятий від нагрівальної спіралі, його необхідно вирівняти. Для цього надіньте спіраль на шило і витягніть шматок дроту плоскогубцями. Нагрійте будь-яким способом до червоного і охолодіть.
3
Відріжте від дроту заготовку, рівну по довжині склоочиснику плюс 100 мм. Цей кінець, рівний 100 мм, загніть. Довгий кінець дроту встановіть всередину наскрізного отвору двірника, а коротким проткніть гумовий елемент так, щоб дріт за жодних умов не замкнула на адаптер, встановлений на профілі.
4
Акуратно тягніть за обидва кінці дроту доти, поки вона повністю не ввійде всередину гумового елемента двірника. Особливо обережні будьте на завершальному етапі. Не допускайте перекручування дроту. У місці перекручування можливий обрив або перегорання нагрівального елемента. На загнутим кінці дроту зробіть петлю і одягніть підходящу по діаметру ізоляцію. Петля необхідна для компенсації температурних деформацій гуми і нагрівального елемента. В середині пластмасового профілю зробіть два отвори для виведення нагрівача.
5
Вставте кінці нагрівального елемента в профіль і одягніть гумову стрічку. Кінці нагрівача загніть і пропоїти паяльною кислотою. Заодно припаяйте провід перетином 2х0,2 довжиною 20 см. Місце спайки захистите приклеєним обрізком профілю. До проводу 2х0,2 припаяйте провід 2х0,35 довжиною 1,5 м. Місце пайки закрийте термоусаживающие трубкою. На вільний кінець дроту поставте роз'єм підключення до харчування.
6
Підключення зробіть через прикурювач. Дроти виведіть через моторний відсік і закріпіть металевим кріпленням на задній стінці моторного відсіку. Цей кріплення використовуйте для підключення маси.