Як розібрати насос. Як розібрати глибинний насос.

Якщо під час руху автомобіля ВАЗ 2106 в підвищеному швидкісному режимі відбувається раптова зупинка двигуна, і він глухне на повному ходу, то найімовірніше, провина за подібну поведінку силової установки лежить на несправному насосі системи живлення двигуна. Він не забезпечує подачу бензину в обсязі, достатньому для безперебійної роботи двигуна.
Вам знадобиться
  • - гайковий ключ на 10 мм
  • - гайковий ключ на 8 мм
  • - викрутка
Інструкція
1
Коли ж до всіх іншим ознакам поверхню корпусу паливного насоса покривається вологим і брудним нальотом, це є зайвим доказом того, що бензонасос пора розбирати і ремонтувати.
2
Попередньо вимивши поверхню насоса в гасі, його розбирають, почавши окручівать головкою на 8 мм гвинт, що кріпить верхню кришку, під якою знаходиться сітчастий фільтр.
3
Викрутивши гвинт, кришка знімається, і з-під неї обережно витягується сітчастий фільтр, що захищає клапана насоса від потрапляння сора, який може привести до залягання клапана.
4
Далі викруткою викручуються шість гвинтів, після чого корпус насоса роз'єднується, і повернувши шток, на якому закріплені діафрагми, на 90 градусів, витягується з корпуса насоса разом з пружиною і пластиковими прокладками.
5
Для зняття важеля бензонасоса необхідно попередньо отримати з нижньої частини корпусу шток, на якому він кріпиться.
6
Всі деталі досліджуються на предмет ступеня зносу. Ті, що прийшли в непридатність - замінюються новими деталями. Після чого проводиться складання насоса в зворотному розбиранні порядку.