Як зробити саморобний причіп. Як зробити причіп до мотоблока.

Внаслідок аварій щодня приходить в непридатність безліч автомобілів. Але при цьому їх задня частина залишається без пошкоджень. Саме з цієї частини аварійного автомобіля можна зробити причіп , відмінно відповідний по дизайну до автомобіля-тягача.
Інструкція
1
За основу майбутнього причіп а прийміть фрагмент кузова, обрізаний до довжини близько 2 м (починаючи від задньої панелі). При цьому повинні зберігатися задні крила, задня панель, кришка багажника і вся штатна задня підвіска.
2
Від вихідного фрагмента відріжте і відрубайте зайві деталі, в тому числі верхню панель, перегородку салону і багажника. Для цього попередньо демонтуйте задні крила. Їх обріжте до лінії осей коліс і прикріпіть за допомогою накладок з внутрішньої сторони крила.
3
Якщо вихідний фрагмент має кузов типу «універсал», можна зробити швидкознімну дах для використання причіп а для перевезення великогабаритних вантажів. Кріплення виконайте за допомогою болтів з смушковими гайками.
4
Задню підвіску залиште штатну. Задній міст можете замінити трубою діаметром 60 мм з привареними фланцями кріплення маточин, опорними чашками пружин, кронштейнами кріплення важелів, штанг і амортизаторів. Іншими словами, на цю трубу перенесіть всі монтажні вузли штатної задньої підвіски.
5
Гальмову систему простіше перенести з причіп а промислового складання. Це попередить деякі проблеми при реєстрації причіп а. Гальмівні механізми можна залишити штатними.
6
Електрообладнання причіп а підключіть до автомобіля. При цьому передбачте розетку-роз'єм для від'єднання причіп а від автомобіля. Всі дроти і з'єднання ретельно перевірте, запаяти і заізоліруйте.
7
Зваріть дишло зі сталевих труб прямокутного перерізу. Вони міцніше, ніж труби з круглим перетином. Дишло виконайте у вигляді А-образного важеля і закріпіть на передній стороні причіп а до його рами або силовим елементам. На дишлі можете встановити запасне колесо.
8
Тягово-зчіпний пристрій використовуйте стандартне, покупне, підходяще до фаркоп автомобіля-тягача. Подбайте про страхувальної ланцюга, що запобігає повне роз'єднання автомобіля і причіп а в разі розчеплення вузла зчіпки. Зчіпну кулю оснастите ковпаком для захисту від пилу і бруду. Виготовте його з тенісного м'яча.
9
У передній частині причіп а передбачте складну підставку для утримання причіп а в горизонтальному стані при від'єднанні від автомобіля. Для полегшення стиковки причіп а оснастите підставку маленьким колесом.