Як скинути книгу на айфон. Як скинути на електронну книгу.

За умовчанням в iPhone не встановлені програми, які дозволяють завантажувати і читати електронні книги. Однак такі програми можна встановити з пристрою безпосередньо через AppStore. Після завантаження таких утиліт ви без проблем зможете скидати файли книг з комп'ютера через iTunes.
Вам знадобиться
  • - Easy TXT reader, Stanza або Short Book
Інструкція
1
Для початку виберіть і встановіть найбільш підходяще для вас додаток з AppStore через відповідний пункт меню.
2
Програма Easy TXT Reader поставляється в магазині програм для iPhone безкоштовно і підтримує читання форматів txt, xml, fb2 і html в декількох кодуваннях. Програма має функції автоматичного перенесення слів, автоматично визначає розриви рядка і швидко відкриває файли після індексації при першому відкритті. Обробляє прості HTML теги, і приховує дескриптори, які неможливо розпізнати. Крім стандартних функцій книги можна завантажувати за допомогою Wi-Fi, утиліта також підтримує роботу з zip-архівами.
3
Однією з найкращих безкоштовних читалок вважається програма Stanza, яка володіє не найбільшим набором налаштувань, але має високу швидкодію і підтримує формати EPUB, FB2 і PDF. Підтримується завантаження книг через Wi-Fi, можна вибрати власну тему оформлення, проте для когось система перегортання в додатку може здатися незручною.
4
Short Book - одна з найкращих читалок на iPhone. У AppStore поширюється платно, вартість - 4,99 $. Підтримує формат електронних книг FB2, володіє власним цитатником і набором словників. З мінусів можна відзначити відсутність пошуку тексту. Програма працює дуже швидко, завантаження книг організована чудово.
5
Після установки вподобаного програми ви можете підключити ваш iPhone до комп'ютера і перемістити в iTunes потрібну для скачування книгу. Після чого запустіть обрану програму і відкрийте долучення.
Корисна порада
Для скачування книг ви можете скористатися Wi-Fi, для цього запустіть обраної програми і виберіть відповідну функцію меню. Потім виберіть найбільш зручний магазин або файловий обмінник книг і за допомогою пошуку знайдіть потрібний для завантаження файл.