Як видалити напис з паперу. Як нанести напис хлоркою на тканину.

Буває так, що людина помилилася при заповненні єдиного бланка, випадково зробив помарку на малюнку, виконаному чорнилом, та й мало, по яким ще причин знадобилося вивести барвник з паперу . Існують досить дієві способи для вирішення цієї проблеми.
Вам знадобиться
  • - Оцет;
  • - марганцівка;
  • - лимонна кислота;
  • - щавлева кислота;
  • - вода;
  • - праска;
  • - білий папір.
Інструкція
1
Для того, щоб звести з паперу написи, приготуйте один з перерахованих нижче «чарівних» складів: 1. один човен 70% -ого оцту змішайте з невеликою кількістю (на кінчику ножа) марганцівки в кристаликах; 2. 10 г щавлевої кислоти і 10 г лимонної кислоти розчиніть в 100 мл води.3. 10 г соляної кислоти і 10 г кухонної солі змішайте і влийте в 30 мл води.4. розбавте водою хлорне вапно (хлорка). Слід зауважити, що цей склад працює тільки з рідкими чорнилом, на пасту кулькових ручок він не діє.
2
Тепер підготуйте сам об'єкт, з якого ви зібралися звести напис. Якщо це одиночний лист, підкладіть під нього один листок чистого білого паперу , якщо це лист у зошиті, щоденнику чи інший «книжечці», підкладіть під нього 3-5 аркушів паперу , щоб не зіпсувати інші сторінки. Втім, якщо на зворотному боці сторінки також буде що-небудь написано, то - на жаль і ах, проблем виходить удвічі більше.
3
Оберіть тонку кисть з натурального м'якого волоса, змочіть в розчині, який ви обрали і приготували (третій і четвертий склади наведені тільки для інформації або на крайній випадок, і вони не рекомендуються для застосування, тому шкідливі для здоров'я і небезпечні у спілкуванні). М'яко протирайте пензлем напис до повного зникнення. В результаті ваших дій папір в цьому місці може придбати коричневий відтінок, його видаліть ваткою, змоченою в перекису водню.
4
Замініть лист або листи паперу , підкладені під очищається листок, покладіть їх на м'яку тканину, пропрасуйте його теплою праскою до повного висихання. Буде непогано, якщо ви покладете його злегка недосушеними під який-небудь вантаж.
5
Необхідно відзначити, що вивести помарку, пляму або напис з кольоровою паперу , швидше за все, не вийде, тому напевно зійде і фарба самого листа. Але навіть якщо папір білий, все одно бажано перевірити спочатку дію приготованого вами хімікату на папері такого ж складу, зробивши на ній кілька рисок такими ж чорнилом, пастою або гелевою ручкою.
Повне видалення напису «Пробна» в бета-версії операційної системи Windows 7 можливо тільки після придбання ліцензії, але можливо здійснити продовження тріального періоду. Іншим методом позбавлення від небажаної написи є правка системного реєстру, але цей шлях не може бути рекомендований як не відповідає політиці корпорації Microsoft.
Інструкція
1
Запустіть головне меню операційної системи Windows 7, натиснувши кнопку «Пуск», і викличте контекстне меню елемента «Комп'ютер» кліком правої кнопки миші для визначення строку пробної версії. Вкажіть пункт «Властивості» і визначте кількість днів, що залишився до активації. Здійснення процедури продовження пробного терміну має сенс тільки при мінімальній кількості днів, що залишилися.
2
Поверніться до головного меню OS і введіть значення «командний рядок» в текстове поле рядка пошуку. Підтвердіть виконання сканування натисканням кнопки «Знайти» і викличте контекстне меню знайденого об'єкта інтерпретатора команд кліком правої кнопки миші. Вкажіть команду «Запуск від імені адміністратора» і введіть значення slmgr -rearm в текстове поле командного рядка Windows. Підтвердіть виконання команди натисканням функціональної клавіші Enter і дочекайтеся появи повідомлення системи про успішність завершення вибраної команди. Перезавантажте комп'ютер для застосування обраних змін і переконайтеся в тому, що термін пробної версії продовжений ще на 30 днів. Подібна процедура може бути виконана кілька разів для збільшення дієвості бета-версії до 120 днів.
3
В черговий раз викличте головне меню, натиснувши кнопку «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати» для запуску утиліти «Редактор реєстру». Введіть значення regedit у полі «Відкрити» і підтвердіть виконання команди натисканням кнопки OK. Розкрийте гілку HKEY_CURRENT_USERControlPanelDesktop - PaintDesktopVersion і змініть значення останнього параметра з 1 на 0. Дана дія має прибрати дратівливу напис «Пробна». Завершіть роботу інструменту "Редактор реєстру» і перезавантажте комп'ютер для застосування обраних змін. Пам'ятайте, що використання різних патчів і hack, пропонованих в інтернеті, є нелегальним і може призвести до кримінального переслідування.