Як встановити формат pdf.

Формат pdf (Portable Document Format) в основному призначений для представлення поліграфічної продукції в електронному вигляді, але з його використанням можна створювати і документи, що містять мультимедійні елементи, для печатки не призначені. До 2008 року формат був закритим і належав виключно корпорації Adobe Systems. Однак зараз створювати програми для роботи з цим, тепер уже відкритим, форматом можуть і сторонні розробники, що значно збільшило його популярність.
Інструкція
1
Встановіть якусь програму-переглядач документів у цьому форматі, якщо у вашій операційній системі розширенню pdf не приміряючи ніякого додатки. Якщо ви плануєте тільки читати, а не створювати самостійно такі документи, то найкраще скористатися програмою від самої компанії Adobe Systems, що розробила цей формат. Додаток називається Adobe Reader і поширюється безкоштовно, а завантажити найбільш свіжу версію можна на сайті компанії - http://get.adobe.com/reader/. Після завантаження та установки будь запущений вами файл з розширенням pdf передаватиметься операційною системою цій програмі. Крім того, ви зможете переглядати такі документи, наприклад, безпосередньо в браузері, якщо вони будуть зустрічатися вам в інтернеті.
2
Скористайтеся онлайн-сервісами, якщо необхідно працювати з файлами цього формату без установки в комп'ютер відповідного програмного забезпечення. Такі сервіси, як правило, вимагають реєстрації, а після цього дозволяють як переглядати, так і створювати pdf-документи. До них відносяться, наприклад, Google Docs, FreePDF.org, acrobat.com, pdfescape.com та інші.
3
Зіставте розширенню pdf програму для перегляду таких файлів, якщо вона встановлена в комп'ютері, але операційна система не передає їй файли цього формату. Щоб зробити це, клацніть pdf-файл правою кнопкою миші, у випадаючому контекстному меню розкрийте розділ «Відкрити за допомогою» і клікніть по пункту «Вибрати програму». У списку додатків у вікні, виберіть потрібне, а якщо воно відсутнє, то натисніть кнопку «Огляд» і відшукайте виконуваний файл програми у вашому комп'ютері, а потім клацніть по кнопці «Відкрити». Вибравши додаток, поставте відмітку в полі «Використовувати її для всіх файлів такого типу» і натисніть кнопку «OK».