Як регулювати карбюратор. Як прочистити карбюратор ваз 2110.

Під час тривалої експлуатації автомобіля відбувається знос всіх його деталей. Це неминуче тягне за собою порушення регулювань роботи всіх систем, включаючи і систему харчування двигуна. І якщо мотор на машині почав працювати з перебоями і глухнути на холостих обертах, значить, прийшла пора відрегулювати карбюратор.
Вам знадобиться
  • Викрутка.
Інструкція
1
Регулювання холостих обертів двигуна проводиться тільки на прогрітому, працюючому моторі.
2
Гвинтом 1 (див. Малюнок) здійснюється обмеження закриття дросельної заслінки, він фіксує положення відкритою заслінки в первинній камері карбюратора.Вінтом 2 (див. Рисунок) проводиться регулювання якості паливної суміші. Тобто, викручуючи його - збільшується вміст бензину в парах паливної суміші (збагачена суміш). При загвинчування гвинта паливна суміш, навпаки, збіднюється.
3
С гвинтами, розташованими в нижній частині карбюратора, з'ясували, тепер можна приступити і до безпосередньої регулюванні карбюратора з метою забезпечення сталої роботи двигуна на холостих обертах.
4
Повертаючи гвинт №1 вправо або вліво, необхідно встановити мінімальні обороти частоти обертання коленвала двигуна.
5
Потім, обертаючи гвинт №2 в ту чи іншу сторону, встановлюємо тепер вже максимальні обороти двигуна.
6
Після чого, вивертаючи гвинт №1, необхідно встановити знову мінімальну частоту обертання коленвала.
7
Далі, обертаючи гвинт №2, який регулює якість паливної суміші, встановлюються максимально можливі оберти двигуна.
8
Після чого гвинтом №1 встановлюється частота обертання коленвала в межах 600-700 об/хв, а потім педаллю акселератора підвищуються обороти двигуна до 3000-4000 об/хв, і педаль газу після досягнення заданого режиму роботи двигуна різко відпускається. Якщо двигун після пророблених дій продовжує стійко працювати на холостих обертах, то карбюратор відрегульований правільно.Еслі мотор глухне, то це свідчить про необхідність повторити регулювання карбюратора.