Як зробити підігрів сидінь. Як виготовити підігрів для сидінь.

З настанням холодів багатьох водіїв починає турбувати питання утеплення автомобіля. При низьких температурах машину необхідно довго прогрівати, а в салоні дуже холодно. Хорошим рішенням може стати підігрівач сидіння, які передбачений не на всіх моделях машин. Але ви можете встановити його і самостійно.
Вам знадобиться
  • Пасатижі;
  • - викрутка;
  • - ніж;
  • - шуруповерт або дриль.
Інструкція
1
У продажу можна знайти два види підігрівачів сидінь : зовнішні і вбудовані. Зовнішні підігрівачі представляють із себе тканинну накидку на сидіння, яка кріпиться за допомогою гумок. Харчування для підігрівача береться від прикурювача. Деякі моделі можуть мати регулятор температури.
2
Вбудовувані підігрівачі сидінь бувають двох видів. Одні зроблені у вигляді шматка тканини, яка забирається під штатний чохол сидіння. Але така конструкція ненадійна, тому що тканина може сповзати і якщо її передавити, підігрівач або просто перестає працювати, або ще пропалює тканину сидіння.
3
Найнадійнішим підігрівником вважається складається з пластинок жароміцного матеріалу. Самоклеящиеся пластинки кріпляться по дві вниз сидіння і дві під спину. Таким чином вони не з'їжджають і їх важко зламати.
4
Для установки самоклеящихся пластинок необхідно демонтувати передні крісла. Це потрібно, щоб було зручніше знімати штатну обшивку сидінь . А кріпиться вона знизу на гачках.
5
На звільнену поверхню наклейте пластини по дві вниз і дві на спинку сидіння. Відстань між пластинами має бути рівномірним. Чи не клейте пластини близько до краю сидіння.
6
Одягніть штатні чохли і закріпіть сидіння.
7
Провід, що йдуть від підігрівача, протягніть знизу сидіння під килимовим покриттям автомобіля, в порозі або центральної консолі.
8
Виберіть розташування кнопок включення/виключення підігрівача. Виріжте під них отвір за допомогою шуруповерта або дриля. Вставте і закріпіть кнопки.
9
Кнопки необхідно підключити до харчування. У вас є два дроти, які йдуть від підігрівача. Один з дротів треба підключити на масу автомобіля, інший - на плюс запалювання. У цьому випадку підігрівач сидіння буде працювати на включення запалювання.
В умовах російського клімату для водія автомобіля досить важливу роль відіграє комфорт і тепло. Від цього залежить і впевненість водіння, і концентрація автолюбителя. Досить важливо, щоб під час руху шофера ніщо не відволікало, і вся увага займав тільки процес водіння. Додатковий підігрів сидінь створить в автомобілі комфорт і додасть впевненості. Як же його організувати?
Вам знадобиться
  • Автомобіль, нагрівач, який призначений для використання в легкозаймистих умовах, набір інструментів і навички по роботі з автомобільною електрикою.
Інструкція
1
Частково демонтуйте автомобільне крісло. Необхідно зробити так, щоб ви мали повний доступ як до самого крісла, так і до ділянки підлоги між переднім пасажирським і водійським кріслами.
2
Розберіть ділянку підлоги від крісел до торпеди для того, щоб мати можливість підключити нагрівальні елементи крісел до автомобільної електропроводці.
3
Акуратно зніміть передню обшивку крісла. Це дійсно філігранне справу, тому що різні моделі і марки автомобілів мають свої унікальні конструкції автокрісел. Тому попередньо ознайомтеся з технічною документацією та вивчіть всі аспекти такого демонтажу.
4
Закріпіть нагрівачі усередині крісла під обшивкою. Проводи від нагрівачів виведіть в центр салону між передніми кріслами.
5
В розібраної частини статі акуратно укладіть і приховайте дроти живлення нагрівачів.
6
Оберіть місце на торпеді або в зручному для вас сегменті салону для установки кнопок управління підігрівом. Змонтуйте цей блок, підключіть нагрівачі до електромережі автомобіля.
Зверніть увагу
Ретельно вибирайте нагрівачі для автомобільного крісла. Ні в якому разі не вмонтовуйте такі, які не призначені для використання в умовах побутового застосування. Порушення цього правила може призвести до займання вашого автомобіля.
Корисна порада
Кнопки управління підігрівом сидінь можна оснастити світлодіодами. Таким чином, при їзді в темний час доби ви легко зможете включити собі підігрів без додаткових зусиль.