Як підключити тільки пошту.

Досі ще існують консервативні користувачі інтернету, яким від глобальної мережі не потрібно нічого, крім електронної пошти. У деяких регіонах Росії діє послуга безлімітного доступу до спеціального поштового сервера.
Інструкція
1
Дізнайтеся, який з операторів у вашому регіоні надає послугу безлімітного доступу тільки до пошти, і як вона називається. Наприклад, у Москві таким оператором є «Мегафон», а послуга носить назву «Мобільна пошта».
2
Подумайте, чи дійсно вам потрібен безлімітний доступ тільки до пошти. Протягом останніх двох років оператори значно знизили вартість повного безлімітного доступу в інтернет, тому сьогодні ця послуга не настільки актуальна, як раніше.
3
На сайті оператора знайдіть опис способу підключення послуги. Наприклад, для того щоб підключити згадану вище послугу московського «Мегафона», відправте на номер 5040 повідомлення наступного змісту: "start" (без лапок).
4
Правильно встановіть в телефоні і в підключеному до нього комп'ютері точку доступу (APN).
5
Для отримання доступу до спеціального сайту, через який надається послуга, без тарифікації трафіку, використовуйте: - вбудований браузер мобільного телефону; - браузер підключеного до телефону компьютера.В уникнути тарифікації трафіку, не використовуйте для цього: - браузери для телефонів , що працюють через проксі-сервери (Opera Mini, BOLT, UCWEB та інші); - браузер Opera в режимі Opera Turbo (коли цей режим вимкнений, його використовувати можна); - будь-які анонімайзери та аналогічні служби-посередники.
6
У комп'ютері налаштуйте той з браузерів, яким ви користуєтеся найрідше таким чином, щоб він не виконував автоматично запитів до яких-небудь інших серверів, крім спеціального сервера, через який надається послуга, інакше ці запити будуть тарифікуватися. Саме цей браузер і використовуйте надалі для доступу до сервера. Решта сайти відвідуйте з того браузера, яким ви користувалися і раніше, і тарифікація при цьому буде звичайною. Звичайною буде тарифікація і будь-яких інших дій в інтернеті, наприклад, поновлення антівіруса.В Linux перевірити, до яких саме серверам здійснюється доступ в даний момент, можна за допомогою утиліти netstat.
7
Відразу після реєстрації першою справою змініть логін на такий, за яким не можна здогадатися про вашому номері телефону.
8
При бажанні, підключіть на сайті послуги свої поштові скриньки на інших серверах. Сервер послуги буде автоматично забирати з них пошту , використовуючи протокол POP3 або SMTP. Налаштуйте послугу таким чином, щоб оригінали повідомлень при цьому з серверу не віддалялися.