Як залишити на автомобілі свої номери. скачати бланк заяви про залишення номера на зберігання.

Якщо ви володієте цікавим або красивим поєднанням цифр або букв на автомобільному номері і хочете його зберегти, ця процедура цілком реальна і легальна. Більш того, вона абсолютно безкоштовна, якщо тільки ви не будете замовляти новий номер з причини пошкоджень старого. Ви оплачуєте тільки реєстраційний внесок за автомобіль і зможете встановити свої номера на будь-який інший автомобіль за вашим бажанням.
Вам знадобиться
  • - ваш загальногромадянський паспорт;
  • - заяву з відмітками інспектора ГИБДД про огляд машини;
  • - паспорт автомобіля;
  • - свідоцтво про реєстрацію машини;
  • - квитанція про сплату держмита та її копію;
  • - державні номерні знаки.
Інструкція
1
Напишіть заяву встановленої форми на ім'я начальника місцевого ГИБДД. Вкажіть свої контактні дані: ПІБ, адреса, телефони. Напишіть марку автомобіля, за яким ви хочете зберегти реєстраційний номер, і марку машини, за який значився цей номер. Розпишіться і проставте дату заяви.
2
Заповніть заяву заздалегідь, щоб уникнути багатогодинний черги до місця здачі документів на зняття з обліку. Якщо ви знімаєте з обліку стару машину, обов'язково прикладіть заяву на збереження за вами номерів до комплекту інших документів, які необхідні для зняття з обліку автомобіля.
3
Повідомте при постановці на облік нового автомобіля, що у вас вже є номера , які числяться за вами і знаходяться «на зберіганні». Врахуйте, номера в інспекції зберігаються не більше 30 днів. Якщо ваші номера після закінчення цього строку не будуть вами затребувані, вони будуть знищені, і державне мито вам повернена не буде.
4
Наведіть старі номера в ідеальний стан. Покриття на номера х повинно бути неушкодженим і цілим, цифри і букви повинні бути чітко видно і читані. Якщо ваш номер з якоїсь причини пом'ятий, подряпаний і подекуди сколотів, тобто не підходить під умови встановлення їх на інший автомобіль, вам потрібно приїхати в управління ГИББД, де ви зможете написати заяву на відновлення номера . Вам видадуть документ, на підставі якого ви зможете на спеціалізованому заводі виготовити абсолютно нові номерні знаки з тими ж буквами, цифрами та регіоном. Номери повинні бути сучасного зразка.
5
Надайте наступні документи для зняття машини з обліку: ваш загальногромадянський паспорт, заяву з відмітками інспектора ГИБДД про огляд машини, паспорт автомобіля, свідоцтво про реєстрацію машини, квитанцію про сплату держмита та її копію, державні номерні знаки.
6
Зберіть документи для постановки автомобіля на облік: свій загальногромадянський паспорт, заяву з відмітками інспектора ГИБДД про огляд машини, паспорт автомобіля, поліс ОСАГО, довідку - рахунок.
Зверніть увагу
Якщо стан номерів незадовільний, вам доведеться замовити нові.
Корисна порада
Не забувайте про терміни зберігання номерів.