Як навчитися танцювати рок-н-рол.

Рок-н-рол - один з самих запальних видів танцю. У наш час охочих навчитися танцювати рок-н-рол досить багато. Більшість з них приходять до цього рішення через музику, адже "старий, добрий рок-н-рол" 50-х-60-х, здається, ніколи не вийде з моди. Багато хто знає основні рок-н-рольні руху і сміливо демонструють їх на вечірках і дискотеках. Але якщо ви хочете навчитися чогось більшого, то краще записатися в танцювальну школу, в клас клубного рок-н-ролу.
Інструкція
1
Незважаючи на те, що рок-н-рол - дуже рухливий танець, він не вимагає серйозної фізичної підготовки. На заняттях можна зустріти учнів різного віку. Назва "rock-n-roll" можна перевести як "крутись-крутись". Танець дійсно дуже експресивний - в ньому багато обертань, стрибків, підтримок. Всі елементи виконуються в дуже швидкому темпі. Перш ніж приступати до занять, оцініть, чи підходить до вашого темпераменту такий темп і стиль.
2
Рок-н-рол переважно парний танець. Тому в першу чергу знайдіть партнера по танцю. Іноді його можна знайти прямо в танцювальній школі. Є заняття, на яких можна займатися без партнера.
3
Виберіть школу танцю або танцювальні курси. Якщо ви ніколи до цього не займалися танцями, записуйтеся на заняття з початковим рівнем навчання. Існують також експрес-курси, в яких за короткий проміжок часу можна вивчити базові елементи.
4
Будь танець вимагає регулярних тренувань. Крім того, ніколи не буває зайвих занять. Тому, навіть якщо ви справно відвідуєте заняття в танцювальній школі, ніколи не завадить закріпити пройдені руху будинки. Тим більше, удома можна танцювати тільки для себе, на вас не дивиться тренер або інші учні, а значить, можна повністю розслабитися, поимпровизировать, вивчити щось нове.
5
Можна навчитися танцювати рок-н-рол без відвідин танцювальної школи. В інтернеті знаходиться велика кількість відеоуроків з різних видів танцю, в тому числі і по рок-н-роллу. Теоретично за цими відеоуроку можна навчитися головним елементам, але з вами не буде інструктора, який вчасно виправить всі помилки. Крім того, для домашніх занять потрібно володіти хорошою самодисципліною. Займайтеся регулярно протягом декількох місяців - тільки тоді можна буде побачити перші результати.
Зверніть увагу
Існує й інший вид рок-н-ролу - акробатичний рок-н-рол. Це навіть не танець, а вид спорту, причому дуже складний. Щоб досягти якихось успіхів в акробатичному рок-н-ролі, їм треба займатися з дитинства. Дорослі починають займатися акробатичним рок-н-ролом, тільки якщо у них за плечима є серйозна фізична подготовка.Поетому, якщо ви хочете танцювати неспортивний рок-н-рол, записуйтеся саме на "клубний рок-н-рол". У деяких школах цей напрямок називається "бугі-вугі".