Як підключити PS 3 до інтернету. Як підключити Playstation 3 до бездротового інтернету.

Ігрова консоль PlayStation 3 (PS3) дає можливість підключатися до інтернету, грати в онлайн-ігри і автоматично завантажувати оновлення. Підключити PS3 до мережі можна через бездротове з'єднання або через кабель Ethernet, який входить в комплект поставки.
Інструкція
1
Для підключення консолі переконайтеся, що бездротове підключення до інтернету активно. Відключіть кабель Ethernet від PS3, якщо він підключений до системи.
2
Увімкніть Playstation 3 і виберіть Network Settings («Настройки мережі») в розділі Settings («Настройки») головного меню.
3
Виберіть Internet Connection Settings («Настройки інтернет з'єднання») і виберіть Yes («Так»), коли система відобразить новий екран з собщений, що ви будете відключені від інтернету.
4
Виберіть Easy («Легкий») на наступному екрані з питанням про те, який тип установки хочете використовувати.
5
Виберіть Wireless («Бездротове») після появи питання про те, яким типом підключення до інтернету потрібно скористатися.
6
Виберіть Scan («Сканування») на наступному екрані. Система почне пошук всіх доступних підключень до інтернету поблизу.
7
Виберіть домашнє підключення до інтернету, коли на екрані спливає відображення доступних опцій. Виберіть параметри безпеки і введіть свій ключ шифрування. Збережіть налаштування.
8
Перевірте з'єднання, вибравши опцію Test Connection («Перевірити підключення»). Якщо з'єднання буде встановлено, на екрані з'явиться інформація про мережу. Для підключення PS3 через кабель Ethernet перейдіть до наступного кроку.
9
Підключіть один кінець кабелю Ethernet до системи PS3, а інший - до порту Ethernet модема.
10
Увімкніть PS3. Система повинна підключатися до інтернету автоматично.
11
Якщо цього не відбудеться, необхідно вказати PS3 настройки з'єднання. Відкрийте меню Settings («Настройки»), потім натисніть кнопку X. Виберіть Internet Connection Settings («Настройки інтернет з'єднання»), а потім натисніть кнопку X ще раз. Виберіть Yes («Так»), коли з'явиться попередження про те, що зв'язок буде перервана. Виберіть Wired Connection («Проводове з'єднання») і натисніть кнопку X. Виберіть Easy («Легкий») і консоль PS3 автоматично налаштує інтернет-з'єднання. Виберіть команду «Зберегти».
12
Виберіть опцію Test Connection («Перевірити підключення») для підтвердження того, що система PlayStation 3 підключена до інтернету.
Зверніть увагу
Підключіть свою PSP до мережі. Зробити це дуже просто. Все точки доступу налаштовані на автоматичне підключення, без введення ручних налаштувань. Якщо у вас повідомлення «внутрішня помилка 00000001», то потрібно шукати інше місце, або придумати інше рішення підключення до Інтернету Вашої PSP.