Як регулювати запалювання.

Технічний регламент чергового технічного обслуговування, після пробігу на автомашині 10 000 кілометрів, передбачає перевірку контактів переривника-розподільника, а також подальшу регулювання системи запалювання двигуна.
Вам знадобиться
  • Викрутка,
  • гайковий ключ на 13 мм,
  • набір щупів,
  • контрольна лампочка.
Інструкція
1
Для дотримання зазначених вимог, на заглушеному двигуні, звільнивши від кріплення, знімається кришка розподільника разом з високовольтними дротами.
2
Далі, провертаючи коленвал, встановлюється таке його положення, при якому контакти переривника будуть повністю розімкнуті. І в такому положенні, відпустивши гвинт кріплення нерухомого контакту, нижнім, ексцентриковим гвинтом виставляється за допомогою щупа зазор між контактами, рівний 0,35 - 0,4 мм.
3
Потім гвинт кріплення нерухомого контакту затягується, але після цього, величина зазору між контактами переривника, обов'язково перевіряється знову. У разі виявлення розбіжності - регулювання зазору необхідно повторити.
4
На другому етапі виконується установка моменту запалення. Для виконання даної процедури необхідно: - встановити колінвал в положення ВМТ (дивись мітки на передньому шківі двигуна), орієнтуючись по положенню розподільника, який повинен при цьому вказувати на високовольтний провід першого циліндра; - відпустити гайку кріплення вилки, що фіксує положення переривника-розподільника; приєднати контрольну лампу одним кінцем до плюсової клеми переривника, іншим - до маси двигуна в будь-якому зручному місці; - провернути переривник-розподільник проти ходу, включити запалювання (при цьому контрольна лампочка повинна бути погашена), повертати корпус пристрою доти, поки не загориться контрольна лампа.
5
Саме в момент загоряння контрольної лампочки, необхідно надійно зафіксувати положення переривника-розподільника, затягнувши гайку на вилці його кріплення. Збірка виконується у зворотній послідовності.