Як обнулити бортовий комп'ютер.

Бортовий комп'ютер - це такий помічник водія, який все знає і вчасно підказує, але його періодично потрібно перенастроювати. Причому зрідка потрібно всього лише кілька показників, але з «нуля». Як же обнулити бортовий комп'ютер ?
Інструкція
1
Уважно огляньте рукоятку, за допомогою якої здійснюється управління склоочисниками, т.зв. «Двірниками». У торцевій її частини розміщені елементи управління бортовим комп'ютер ом. Одним з них є перемикач функцій і Reset - кнопка скидання або обнулення всіх даних бортового.
2
Увімкніть запалювання. Спочатку натисніть кнопку Reset і утримуйте її мінімум дві секунди. Таким чином, поставте на нуль лічильники абсолютного і середньої витрати палива, а також кількості часу руху і усередненої швидкості автомобіля.
3
Скиньте на нуль показники бортового комп'ютер а, які сигналізують про перевищення ліміту часу, проведеного за кермом. Зафіксуйте кнопку Reset одним короткочасним натисканням. Аналогічним чином скиньте показники, які сигналізують про необхідність заправки.
4
Обнулите абсолютно всі дані бортового комп'ютер а. Від'єднайте клеми акумулятора і почекайте якийсь час, мінімум кілька хвилин - хоча б десять.
5
Обнулите дані в БК, при відсутності кнопки Reset, наприклад, в BMW з кузовами Е38 і Е39. Зайдіть в приховані функції комп'ютер а. Одночасно натисніть дві кнопки «1000» і «10». На екрані з'явиться напис «TEST». Введіть код 19 «Блокування додаткових функцій» та натисніть кнопку SET/RES. Залежно від того, заблоковані приховані функції чи ні, з'явиться напис LOCK: ON або LOCK: OFF.
6
При LOCK: ON спочатку зробіть розблокування. Натисніть кнопку «DATE», що відображає поточну дату, наприклад, 15:12, відповідно день і місяць. Складіть числа 15 + 12 = 27, де 27 - буде кодом для розблокування прихованих функцій. Тепер за допомогою функції 19 і введеного коду виберіть між блокуванням і розблокуванням. Потім введіть код 21 - «Скидання всіх помилок, а також БК» і обнуліть дані.