Як знизити дах.

Дах будинку має не тільки функціональне значення (захист від атмосферних опадів), але й декоративне. Саме дах візуально робить будинок високим або низьким, причому як зсередини, так і зовні.
Вам знадобиться
  • - гіпсокартон;
  • - шпалери;
  • - шпалерний клей.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили знизити дах в будинку, то варіантів виконання цього завдання може бути кілька.
2
Наприклад, якщо суд зобов'язав вас зменшити висоту даху (це часто трапляється з власниками надмірно величезних будівель), то тут рішення тільки одне - розбирати і переробляти. Замість витонченої, гострої, чотирьохскатного даху можна зробити пологу двускатную.
3
Якщо ж підстава даху є стелею в житловій кімнаті, і ви хочете знизити занадто висока стеля, то можна вдатися до хитрощів. Саму дах ви залишаєте в недоторканності, а всередині споруджуєте підвісні стелі. Візуально буде здаватися, що дах «опустилася» на 20-30 см. При цьому ви отримаєте додаткову теплоізоляцію, можливість розташувати будь-яку кількість світильників, в будь-якому порядку. Підвісна стеля - це невичерпне простір для творчості і прекрасна «ширма», що приховує всі дроти.
4
Якщо ваша дах дуже висока, зробіть підвісна стеля багаторівневим. «Ступенева» структура дозволить вам створювати найрізноманітніші ефекти освітлення. Ще одна перевага підвісної стелі - простий демонтаж.
5
Якщо ви спочатку розберете дах , а потім вирішите повернути все на круги своя, то доведеться докласти чимало зусиль. А от прибрати гіпсокартонні конструкції куди легше.
6
занизити дах зсередини можна взагалі не вдаючись до кардинальних методів. Володіючи занадто високим приміщенням, ви можете за допомогою оптичного ефекту зробити його нижче і одночасно ширше. Для цього вам знадобляться шпалери в широку горизонтальну смужку.
7
Для посилення ефекту ви можете закруглити кути між стінами та стелею, тоді межа між ними практично зникне, і надмірна висота стелі перестане відчуватися. У утворилися порожнини можна заховати електропроводку. Скориставшись цим методом, ви значно заощадите і ваш час, і гроші.