Як прати кепки. Як очистити бейсболку.

Кепка - це незамінний предмет гардеробу, який із задоволенням носять діти і дорослі. Повсякденний головний убір швидко брудниться від поту і пилу, тому вимагає регулярного чищення. Уважно прочитайте інформацію на бирці виробника про догляд за виробом. Основна проблема таких речей - можлива втрата форми і псування козирка. Якщо деякі моделі нормально переносять звичайну ручну або машинне прання, то в більшості випадків допускається лише суха або волога чистка.
Вам знадобиться
  • - щітка з м'яким ворсом;
  • - щітка-ролик або скотч;
  • - губка або ганчір'я;
  • - тепла і прохолодна вода;
  • - миючий засіб;
  • - форма для сушки;
  • - пральна машина-автомат;
  • - посудомийна машина і спеціальний порошок.
Інструкція
1
Приберіть з кепки всі видимі забруднення за допомогою сухої щітки з м'яким ворсом. Якщо на поверхню тканини налипнули шматочки вовни, ворсинки, пух та інший чіпкий сор, використовуйте для його очищення спеціальну щітку-ролик з липкою поверхнею. Можна просто намотати на палець смужку скотча (клейовий стороною верх) і обробити забруднену головний убір.
2
Приготуйте теплий розчин з 4-х склянок води і? склянки відповідного для даного матеріалу прального порошку (або рідкого миючого засобу). Потім зволожите поролонову губку або шматок стійко пофарбованої матерії і нанесіть на неї невелику кількість розчину.
3
Очистіть всі забруднення на зовнішній поверхні кепки ; особливо ретельно обробіть обідок, прилеглий до голови. Періодично змочуйте губку або ганчір'я в чистому розчині.
4
Коли головний убір повністю очиститься, замініть миючий засіб спочатку на чисту теплу, потім прохолодну воду і зберіть всю брудну піну.
5
Спробуйте випрати кепки ... в посудомийній машині. З досвіду деяких підприємливих господинь, ця побутова техніка надзвичайно ефективно справляється з забрудненнями на делікатних головних уборах. Вироби слід помістити куполом верх в ярус, призначений для склянок, і додати спеціальний порошок для миття посуду. Потік води подаватиметься знизу - від цього навіть сама примхлива бейсболка не згубить форми.
6
Якщо ручна чистка кепки вам не допомогла і ваш будинок не обладнаний за останнім словом техніки, спробуйте випрати річ в автоматичній пральній машині. У цьому випадку необхідно задати режим ручного прання, температуру 40 градусів і обов'язково відключити віджим та сушку.
7
Сушіть вологий (або повністю промоклий) головний убір спочатку за допомогою махрового рушника (не линяє!), Прибираючи вологу промокальними рухами. Чи не викручуйте і не віджимайте виріб. Потім кепку необхідно надіти на форму відповідного розміру (тарілку, м'яч, банку, кришку каструлі і т.д.) і протримати її так до повного висихання.
Корисна порада
Перед тим як прати кепку, розгляньте матеріал козирка. З твердим пластиковим вкладишем нічого не трапитися, а ось дешевий картонний може намокнути і зіпсується. Якщо виробу необхідна волога чистка, акуратно розпоріть шов з виворітного боку козирка і витягніть картон. Після висихання оновленого головного убору ушийте підкладку.