Як малювати морду вовка. Як намалювати морду вовка олівцем поетапно.

Вовк - це хижа тварина, яке лякає всіх, нишпорячи по лісах і виття на місяць. У нього дуже владний погляд і чіткі пропорції голови. Для передачі характеру вовка досить намалювати його морду.
Вам знадобиться
  • - альбомний аркуш;
  • - олівець;
  • - ластик.
Інструкція
1
Накидайте обриси голови вовка . Накресліть коло. Потім проведіть через неї дві осьові лінії - горизонтальну і вертикальну.
2
Зобразіть ніс вовка . У нижній лівій чверті голови проведіть дві трохи зігнуті лінії, що символізують кордону носа. У місці їх сходження намалюйте трикутник.
3
Намалюйте очі вовка . Вони розміщуватимуться на лінії горизонтальній осі. Одне око прорисуйте на перетині осей голови тварини. Проведіть дві вигнуті лінії опуклими частинами назовні. Заштрихуйте область внутрішнього кута ока. Зіниця намалюйте чорним кружком зі світловим відблиском, розташованим безпосередньо під верхньою межею очі вовка . Друге око видно під кутом, тому його намалюйте меншого розміру у вигляді витягнутого овалу з загостреними краями.
4
Розділіть верхню половину голови умовної горизонтальною лінією. На цій лінії розмістіть нижні межі вух хижака. Зобразіть два трикутника - один широкий, другий більш вузький. Усередині широкого трикутника проведіть лінію, що повторює обриси вуха тварини, але нижні краї ліній трохи загорніть всередину вуха. Прорисуйте різної довжини штрихами шерсть вовка . Друге вухо поділіть вертикальною лінією навпіл. Ліва частина буде зображувати внутрішню частину вуха. Додайте в неї шерсть.
5
Зробіть промальовування деталей морди вовка . Зовнішні кордони голови зобразите зубчастими лініями. Область навколо очей виділіть нерівними колами, роблячи промальовування легкими штрихами. Ніс продовжите вгору подвійною лінією вовни і поділіть його навпіл діагональною лінією, що виходить з кінчика носа. Додайте нижню частину пасти вовка - проведіть лінію, що повторює нижню межу носа.
6
Розфарбуйте морду вовка . Зробіть акцент на носі тварини. Його шерсть двох кольорів - рудого у верхній частині і білого у нижній. Освітлити також область навколо очей і верхівку голови. Очі прорисуйте жирної чорною лінією.
Діти можуть попросити намалювати що завгодно, навіть вовка . Причому таке зле тварина може вийти дуже кумедним і анітрохи не налякати дитину своїми зубами. Суть малюнка не в тому, щоб точно передати вигляд тварини.
Вам знадобиться
  • Аркуш паперу, простий олівець, ластик, матеріали для роботи в кольорі.
Інструкція
1
Приготуйте для роботи потрібні матеріали і розташуйте аркуш вертикально або горизонтально, залежно від того, як у вас буде розташована фігура хижака. Уявіть собі образ вашого вовка . Необов'язково точно передавати всі риси. Згадайте різні мультфільми, особливо радянські, де дуже забавно зображені ці хижаки.
2
Почніть малювати з голови. Намітьте невелике коло, потім намалюйте тіло - великий овал. Від нього можна карикатурно зобразити лапки. Знову ж таки - буде ваш вовк стояти на всіх чотирьох лапах, танцювати на двох задніх або сидіти де-небудь - це на що вистачить вашої фантазії. Потім невеликим загостреним овалом намітьте хвіст. На круглій голові намалюйте морду. Вона може бути у формі трикутника, овалу, краплі та інше. Головне - вказати на ній великий чорний ніс і намітити рот, поки ще беззубий.
3
Намалюйте очі вовку. Чи не малюйте їх занадто злими, намітьте краще невеликий пращури чи підморгування. Далі додайте більш дрібні деталі, такі як кігті на лапах, маленькі ікла, що стирчать з-під верхньої губи. Від носа можете провести невеликі вуса в різні боки.
4
Щоб додати схожості з вовком, намітьте кошлату шерсть на спині, хвості і задніх лапах. Також накидайте фон - ліс, де живе вовк. Потім за допомогою гумки зітріть непотрібні допоміжні лінії і уточніть дрібні деталі - зіниця, вусики, волоски, вушні раковини.
5
Далі ви можете розфарбувати малюнок або залишити його в олівці. У цьому випадку намітьте олівцем легку тінь на фігурі вовка , а потім заточеним олівцем обведіть ще раз малюнок і підкресліть частини тіла, ближні до глядача. А можете розфарбувати його разом зі своєю дитиною. Заповнювати кольором починайте з фону, потім переходите безпосередньо до фігури вовка . Після опрацювати деталі, уточніть і підкресліть перший план малюнка. Можна виконати обведення малюнка тонким чорним фломастером або гелієвої ручкою.