Як видалити переписку icq. Як видалити деякі повідомлення в листуванні icq.

ICQ - популярний менеджер для обміну інтерактивними повідомленнями і мультимедійної інформації, для знайомства і пошуку друзів. Практично кожен інтернет-користувач має свій аккаунт в ICQ.
Інструкція
1
Як правило, налаштування програми ICQ припускають автоматичне збереження історії повідомлень. До них відносяться як текстові повідомлення в діалоговому вікні програми, так і передача всіляких файлів - фотографій, папок і документів, музики і відео. Сучасні версії ICQ дозволяють також відправляти смс-повідомлення, що теж фіксується в історії повідомлень.
2
Історія листування користувачів ICQ зберігається не так на інтернет-сервісах, як думають багато починаючі користувачі, а на пристрої, який забезпечив з'єднання з всесвітньою павутиною. Тобто історія повідомлень зберігається в папці ICQ на вашому комп'ютері або телефоні. Якщо вона займає багато місця або ви просто хочете видалити особисту бесіду, відкрийте головне вікно програми - список контактів. Натисніть на ім'я будь-якого користувача зі списку ваших друзів і відкрийте діалогове вікно. Вгорі вікна натисніть на кнопку «Меню» і задайте команду «Показати історію».
3
Перед вами відкрилася історія вашої переписки, яку ви вели через дану програму ICQ. Праворуч в діалоговому вікні визначаються всі, хто записаний в ваш список контактів. Клікніть на ім'я, чию бесіду хочете видалити. У відкритому меню ви побачите частина збереженого розмови.
4
Якщо ви хочете видалити тільки деякі повідомлення або відправлені файли, знайдіть їх за допомогою пошуку програми. Натисніть на стрілку вниз у вікні «Відправлені та отримані» і виберіть, вхідні або вихідні повідомлення ви хочете видалити. У розташованій поруч рядку визначте тип запитуваної повідомлення - повідомлення, смс, дзвінки, повідомлення про додавання, файли, запрошення в ігри. Виберіть відповідні пункти і натисніть кнопку «ОК». Система знайде запитувану інформацію і представить її до видалення.
5
Ви можете знайти переписку за датою, натиснувши на значок календаря в діалоговому вікні. Виберіть дату та клікніть на неї лівою кнопкою миші.
6
Оберіть файли для видалення та натисніть на кнопку «Кошик», яка знаходиться в діалоговому вікні ICQ. Натисніть «ОК» для підтвердження своїх дій. Інформація буде видалена безповоротно.