Як поміняти букви на клавіатурі. Як змінити букву на клавіатурі на виндовс 7.

Клавіатури комп'ютерів і ноутбуків покликані забезпечувати зручність і швидкість при наборі тексту. Правильна організація робочого простору і зручне розташування клавіш забезпечить швидку і якісну роботу користувача.
Інструкція
1
З метою економії робочого простору комп'ютерні клавіші є багатофункціональними: одні й ті ж кнопки в певних поєднаннях можуть мати різні значення. Подивіться уважно на клавіші вашого комп'ютера. На кожній з них записано 2 і більше символів, при цьому вони розрізняються за кольорами. У лівому верхньому куті розташовуються літери латинського (англійської) алфавіту, а також розділові знаки і внетекстовие знаки, які активуються після переведення клавіатури на англійську розкладку. У правому нижньому куті клавіші нанесені значення, які вона має при настройках російської розкладки. Зверніть увагу, що дана особливість відноситься не тільки до клавіш з літерними значеннями, але також і до цифрової клавіатурі.
2
Щоб поміняти мову, на якому буде друкуватися ваш текстовий документ, натисніть одночасно клавіші «Ctrl + Shift». На деяких комп'ютерах дію зміни розкладки клавіатури виконують клавіші «Ctrl + Alt». При цьому не важливо, користуєтеся ви цими кнопками праворуч вашої клавіатури або ліворуч, вони рівнозначні.
3
Змінити літери на клавіатурі можна за допомогою мишки. На «Панелі задач» вашого комп'ютера, поруч з платформою годин, розташовується вікно зміни мови - «Мовна панель». Так написано «RU» або «EN», залежно від встановленого в даний момент значення. Натисніть лівою кнопкою миші на «Мовну панель» і в контекстному меню виберіть ту мову, яка вам зараз необхідний. Клікніть на потрібне значення лівою кнопкою миші. Поруч з ним з'явиться спеціальний прапорець, а кнопки клавіатури почнуть друкувати на іншій мові.
4
У комп'ютерних іграх найбільш важливо зручне управління, тому їх налаштування дозволяють змінювати значення головних кнопок. Як правило, поміняти команди, що виконуються клавішами, можна в розділі «Налаштування» або «Управління» вашої гри.