Як зробити глушник.

Від функціонування вихлопної системи автомобіля безпосередньо залежить комфортність управління ним під час пересування. Навряд чи знайдеться бажаючий, оспорити сей факт. Бо прогорілий глушник сприяє проникненню підвищеного шуму і відпрацьованих газів в салон машини, і провокує появу головних болів після декількох годин їзди в автомобілі з подібною несправністю. Ліквідувати несправність і зробити глушник можна кількома способами.
Вам знадобиться
  • Комплект для ремонту глушника,
  • електрозварювання,
  • вогнетривкий лак,
  • алюмінієва пудра,
  • малярська кисть,
  • шліфувальна машинка.
Інструкція
1
Потрібно придбати в автомагазині, а потім заїхати в гараж, і закрити прогорілий ділянку на поверхні глушника за допомогою спеціальних хімічних компонентів, які після змішування наносяться на склотканина, повністю покриває прогорілий ділянку. Метод такого ремонту вважається вимушеною, короткостроковою мірою.
2
Демонтуйте глушник і за допомогою вуглекислотного, зварювального напівавтомата приваріть латку на глушнику.
3
Придбайте новий глушник і замініть їм прогорілий. Але навіть при виконанні подібного ремонту не пошкодуйте часу і зробіть глушник більш довговічним.
4
Для збільшення терміну служби нового глушника необхідно зчистити з нього заводський шар фарби. Найкраще це зробити за допомогою шліфмашинки. Потім на очищену поверхню наноситися декілька шарів вогнетривкої лаку, змішаного з алюмінієвою пудрою (сріблянкою).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=j4LKMfJrAis
Зверніть увагу
Виконання подібних умов продовжить термін служби нового глушника будь-якого автомобіля на кілька років.
Глушитель, як це видно з назви, призначений для того, щоб придушувати (глушити) звуки, вироблювані технічними засобами та пристроями, що перевищують за своєю силою «нормальний» для людського вуха рівень шумів або обеззвучіть вироблене дію з метою його приховання .
Вам знадобиться
  • схема з технічним описом роботи глушника
Інструкція
1
Найбільш відома і поширена сфера застосування глушника, глушники, встановлювані на автомобілях. Працюючий бензиновий, дизельний, а також газовий двигун видає сильний шум. На зорі автомобілебудування машини вулицями їздили без глушників, розлякуючи перехожих і примушуючи шарахатися запряжених у вози коней. Однак це тривало недовго, і скоро ревуть мотори «загнуздати» найпростішими що глушать пристроями. В іншому випадку їм загрожувало вигнання з міських вулиць.
2
Сучасний автомобільний глушник призначений для зниження рівня шуму вихідних вихлопних газів до прийнятного значення, а також їх температури і токсичності. Глушіння звуку відбувається за рахунок гасіння високій швидкості газів, що надходять в пристрій з циліндрів двигунів. Від циліндрів безпосередньо до глушника гази підводяться через так звані «штани» - прийомні труби або випускний колектор.
3
Зниження рівня звуку глушником досягається кількома способами, заснованими на наступних фізичних принципах: - принцип обмеження, коли за рахунок завуження труби і подальшого переходу на великий діаметр створюється акустичне опір з подальшим розсіюванням звукової енергії; - принцип відображення, коли звукова енергія розсіюється від вбудованих в корпусі відображають «дзеркал»; - принцип резонирования, коли звук через отвори в основній трубі потрапляє в замкнуту порожнину, розташовану на або поруч з трубою. Енергія звуку гаситься за рахунок швидко мінливих резонансної частоти; - принцип поглинання заснований на поглинанні звукової хвилі спеціальним пористим матеріалом.
4
Найбільш поширена конструкція автомобільного глушника складається з трьох основних вузлів: каталітичного нейтралізатора (каталізатора), переднього і заднього глушника. В катализаторе відбувається зниження токсичності вихлопних газів за рахунок дожига суміші й утримання залишків шкідливих речовин в сотах каталітичного речовини. Основний (передній) і додатковий (задній) глушники за допомогою складних систем внутрішніх структур знижують температуру і швидкість повітряного потоку, поглинаючи шум від вихлопних газів.
5
В конструкції глушників для бензинових двигунів можуть бути передбачені лямбда-датчики. Вони визначають концентрацію кисню в вихлопних газах. В електронний блок системи управління двигуном від них надходить електричний сигнал, і залежно від його величини автоматично формується оптимальна паливно-повітряна суміш.
Зверніть увагу
Конструкції автомобільних глушників в силу конструктивних особливостей оригінальні для кожної моделі, тому використання глушника чужий марки неприпустимо.