Як вибрати ВНЗ.

Вибір ВУЗа є складним і відповідальним рішенням. Хтось з ранніх років вибрав навчальний заклад, а хтось після випускного балу знаходиться в замішанні. Критеріїв, за якими обирають ВНЗ, багато. Важливо виявити для себе те, що ви вважаєте головним для навчання в університеті.
Інструкція
1
Багато в чому велику роль відіграють спеціальності, пропоновані ВУЗом. Якщо у вас були здібності або тяга до певних наукам, то вашу майбутню професію, звичайно, краще пов'язувати з ними. Батькам не варто змушувати свою дитину вчитися в тому ВУЗі, в якому хочуть вони. Випускник повинен сам вибрати вподобаний університет, не забуваючи про свої можливості.
2
З введенням ЄДІ в школах, важливими стали і вступні іспити до ВНЗ. Слід заздалегідь дізнатися предмети, які приймаються на цікавій для вас спеціальності, і вибрати дані предмети для здачі ЄДІ. За екзаменаційних предметів можна вибрати не один, а декілька ВНЗ, в які ви можете поступити, здавши результати ЄДІ.
3
Має велике значення при виборі ВУЗа та його місцезнаходження. Якщо університет знаходиться в іншому місті, то потрібно подумати про можливе житло. Гуртожиток видається в першу чергу студентам на бюджетній основі. Комерційним же студентам нерідко відмовляють в гуртожитках, тому якщо ви не готові платити гроші за орендовану квартиру, шукайте ВУЗ з наданням гуртожитку.
4
Ще варто звернути увагу на те, чи є ВУЗ державним або комерційним. Державний ВНЗ дає гарантії на навчання та надає бюджетні місця для студентів. Комерційні ВНЗ приймають студентів на платній основі, при цьому важливо наявність державної акредитації та атестації. Краще вибрати комерційний ВУЗ, який заснований давно - це скаже вам про стабільність і довіру до навчальному закладу. Одна назва ВУЗа ще нічого не говорить. Потрібно дізнатися про якість освіти, викладацький склад, наявність розподілу після навчання.
5
До речі, рада у виборі ВУЗа можуть дати ваші друзі, які вже надійшли. Адже жодна брошура, жоден ректор не розкаже стільки правди, скільки сам студент ВУЗа . Можливо, за розповідями друзів ви зможете порівняти кілька університетів і вибрати один - найкращий для себе.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=G7_xHiSrLCM