Як вставити клавішу пробіл. Як призначити кнопку space.

Сучасні клавіатури стають все більш універсальними. Одна і та ж модель прекрасно справляється і з іграми і з набором тексту. З одного боку це зручність, а з іншого - мінус. Візьміть хоча б моменти, пов'язані з відчуттям при натисканні клавіш. Геймеру необхідна жорстка фіксація кнопок, трудівнику пера це властивість ні до чого.
Вам знадобиться
  • Клавіатура;
  • - дві тонкі викрутки;
  • - програма Key Transformation;
  • - програма Key Remapper.
Інструкція
1
Найважливіші клавіші для гравця - це Shift, Ctrl та Space. В ігрових клавіатурах ці кнопки виділені кольором, а виробники додають комплект додаткових накладок. Чим же вставити клавішу пробіл, якщо вона вийшла з ладу, а клавіатура виявилася універсальною? Скористайтеся найпростішим способом. Замініть клавішу пробіл комбінацією Ctrl + V. Для цього натисніть "Пуск", далі "Виконати". У вікні наберіть команду charmap і виберіть код 00А0. Просто натисніть вибрати і далі копіювати. Все, можете вставляти пробіл и комбінацією клавіш Ctrl + V.
2
Перерозподіляйте клавіші клавіатури за допомогою спеціальних програм. Візьміть на озброєння програму Key Remapper. Встановіть з її допомогою нові значення для клавіш на клавіатурі і кнопок миші. Щоб зміни вступили в силу, перезавантаження комп'ютера не потрібно. Просто призначте Shift як Enter, поміняйте місцями кнопки миші. Змініть призначення стандартних команд в грі. Програма включається і вимикається кнопкою F8.
3
Змініть призначення клавіш за допомогою програми Key Transformation. Призначте замість зламаної клавіші пробіл Ctrl або Alt. Замініть незручні поєднання клавіш на одну кнопку, наприклад, замість часто використовується комбінація в іграх Ctrl + C встановіть F2. Утиліта корисна ще й тим, що ви можете призначити на одну і ту ж клавішу до 130 символів.
4
До речі, врахуйте, генеральна чистка клавіатури з витягуванням всіх клавіш може привести до поломки клавіші Space. Довга клавіша має спеціальний фіксатор, який при необережному поводженні легко ламається. Якщо після збирання клавіша стала неслухняною, полагодите її за допомогою двох тонких викруток. Витягніть клавішу , підчепивши за середню частину. Потім постарайтеся вставити відразу обидва кінці дужки в підставу клавіатури. Помістіть клавішу на місце і тисніть на неї доти, поки не почуєте характерне клацання.
Зверніть увагу
Щодня протирайте клавіші миючими засобами, зберігайте клавіатуру в чистоті, вам не доведеться вдаватися до радикальних заходів.
Корисна порада
Для ігор все ж краще використовувати спеціальні геймерские клавіатури.