Як утеплити моторний відсік.

У сучасних автомобілів мотор нагрівається і остигає дуже швидко, але взимку це стає прикрою проблемою, оскільки доводиться постійно прогрівати двигун. Тому є необхідність утеплити моторний відсік , щоб він і нагрівався швидше і остигав повільніше.
Вам знадобиться
  • пенопропілен, утеплювач, склотканина, вогнетривкий брезент
Інструкція
1
Для утеплення відсік а використовуйте спеціальні матеріали, але якщо їх немає, можна виготовити такі утеплювачі самостійно. Купіть приблизно 2 м? пенопропилена, покритого з одного боку фольгою, яка буде відображати теплове випромінювання. Цей матеріал продається практично в будь-якому будівельному магазині. Щоб зробити найпростіше утеплення - накрийте двигун шматком пенопропилена і просто зріжте зайве, щоб матеріал не виступав з-під капота. Це допоможе досить якісно теплоизолировать моторний відсік .
2
Щоб зробити утеплення більш технологічним, візьміть кілька шматків щільного паперу, і ножицями надайте їм форму тих областей внутрішньої поверхні капота, куди передбачається наклеїти утеплювач (це ті області, де не проходять ребра жорсткості капота). За лекалами виріжте шар Теплотривкість утеплювача і пенопропілен. За допомогою спеціального клею наклейте спочатку утеплювач, ретельно накотивши його, а потім шар пенопропилена фольгою до двигуна. Якщо не прикатать його, він через короткий час просто відпаде.
3
Є ще один варіант утеплення моторного відсік а. Візьміть шматок вогнетривкого брезенту таких розмірів, щоб він міг укрити частина моторного відсік а від радіатора до коробки передач. Зміцніть шматок брезенту на верхній частині радіатора за допомогою хомутів. Простягніть його вниз, щоб залишок звисав під автомобіль. Обмотайте стеклотканью елементи вихлопної системи, які можуть торкатися до брезенту, щоб повністю виключити його прогорание. Простягніть брезент під захистом, натягнувши його так, щоб він не провисав. Надійно зміцните брезент в тому місці днища, де закінчується моторний відсік .
4
При експлуатації автомобіля в особливо суворих умовах (при температурах нижче -20? С) можна використовувати обидва ці способи для утеплення моторного відсік а. Навантаження на двигун різко знизиться, а витрата палива значно зменшитися.