Як заробити на біжутерії.

Жінки прикрашають себе з доісторичних часів. Вони набувають кільця, сережки, браслети, намиста. Але дорогоцінні вироби коштують дорого, кожен день їх купують небагато, а ось біжутерія більш демократична. Якщо ви мрієте заробляти, продаючи красиві речі - відкрийте магазин, що торгує біжутерією.
Вам знадобиться
  • - бізнес-план;
  • - приміщення;
  • - торгове обладнання;
  • - постачальники;
  • - співробітники;
  • - реклама.
Інструкція
1
Складіть перед початком організації бізнесу бізнес-план. Продумайте всі деталі вашої справи: скільки потрібно вкласти коштів, де і як ви будете продавати продукцію, які ви будете мати витрати і доходи, як швидко окупляться вкладення, які є шляхи розвитку.
2
Зареєструйтеся як індивідуального підприємця. У сфері торгівлі оптимальною є вмененная система оподаткування. Вам не потрібно буде тримати в штаті бухгалтера і застосовувати касовий апарат, так як внески в казну будуть розраховуватися залежно від розміру торгової площі.
3
Підберіть приміщення. Досить буде 10-15 квадратних метрів. Зробіть в майбутньому магазині ремонт і встановіть торгове обладнання (вітрини, стійки, стенди).
4
Домовтеся з постачальниками продукції. Якщо у вашому місті велика конкуренція, то необхідно, щоб ваш товар суттєво відрізнявся від продаваного в інших магазинах. Спробуйте знайти виробників біжутерії за кордоном або запропонуйте клієнтам авторські прикраси.
5
Якщо ви не збираєтеся стояти за прилавком магазину, візьміть на роботу продавця. Бажано, що це була доброзичлива дівчина з приємною зовнішністю, гарним смаком і високими комунікативними навичками.
6
Приділіть увагу рекламі. Вивіска і штендер для будь-якого магазину обов'язкові. Також добре будуть діяти такі рекламні інструменти, як розміщення оголошень в місцевих друкованих виданнях, проведення різних маркетингових акцій, розробка програми знижок.
Корисна порада
Спробуйте організувати доставку біжутерії в будь-яку точку країни або навіть світу. Для цього вам знадобиться інтернет-магазин і диспетчер (фахівець по роботі з клієнтами). Відправляти товари можна експрес-поштою, тому в обов'язки співробітника необхідно включити ще й відправку посилок.Также ви можете стати постачальником біжутерії в роздрібні магазини. Для цього вам потрібно вийти на виробників або крупнооптових постачальників біжутеріі.Еслі ви вмієте робити біжутерію своїми руками, то за невелику оплату можна буде передавати досвід всім бажаючим на відповідних курсах.