Як розібрати кермо.

У тих випадках, коли необхідно відновити працездатність перемикачів світла фар, вмикачів склоочисників або звукового сигналу, розташованих нижче рульового колеса, в салоні автомобіля ВАЗ 2106, потрібно розібрати і зняти кермо.
Вам знадобиться
  • Викрутки 2 шт,
  • гайкове головка на 24 мм,
  • комірець,
  • виколотка,
  • молоток,
  • відрізок дошки 40 см.
Інструкція
1
На попередньому етапі з підготовки до подібного ремонту, як правило, необхідно знеструмити бортову електричну мережу машини. Для цього треба відкрити капот і від'єднати від акумулятора будь кабель.
2
Щоб розібрати кермо на моделях останніх випусків, зазначеної марки автомобіля, потрібна, за допомогою звичайної викрутки з плоским жалом, зняти на рульовому колесі декоративну накладку на вмикачі звукового сигналу.
3
Під нею розташовуються два гвинти, які викручуються фігурної викруткою, після чого кришка керма демонтується. Далі із замка запалювання витягується ключ, а кермо встановлюється у фіксованому (замкненому) положенні.
4
Відтепер, гайкові головкою на 24 мм і воротком з подовжувачем відпускається і викручується, але не повністю, гайка кріплення рульового колеса до валу.
5
Потім, зручніше всівшись на місце водія, і підперши кермо колінами (підкладіть вниз, під ноги, відрізок товстої дошки), озброївшись молотком і вибивачем, необхідно нанести різкий удар в центр рульового вала. В результаті якого, кермо зійде зі свого місця. І тепер гайка кріплення рульового колеса до валу викручується повністю, а кермо демонтується.