Як прати линяють речі. Як прати плаття з яскраво рожевого кольору.

Бажання мати різноманітний і яскравий гардероб цілком зрозуміло, але складно підтримувати його в належному вигляді. При пранні речі починають линяти, колір тьмяніє, і обновка вже не радує око. Спробуйте прати так, щоб річ не линяє.
Інструкція
1
Перед пранням розсортуйте одяг. Ніколи не періть разом речі помаранчевих, жовтих і червоних квітів з речами зеленими і синіми. Чорно-білі речі періть окремо від усіх інших.
2
Якщо ви придбали нову кольорову річ, то спочатку її колір. Для цього замочіть в холодній підсоленій воді. На літр води візьміть столову ложку кухонної солі. Замочування продовжуйте протягом години. Бавовняну річ помістіть на 10 хвилин у воду з додаванням скипидару - на 2 літри води візьміть 1 столову ложку. Після цього слід речі ретельно прополоскати і приступати до прання.
3
Чи не намилюйте речі під час ручного прання, краще використовуйте готовий мильний розчин або піну. Стираючи одяг в машинці, використовуйте спеціальні засоби для кольорових речей.
4
Після прання прополощіть одяг рожевого, жовтого і блакитного кольору в розчині оцту. Для його приготування розведіть столову ложку 9% оцту в літрі води. Якщо ви полощіть одяг в машинці додайте у воду 5 столових ложок. При полосканні речей синіх і червоних квітів, додайте у воду чайну ложку харчової соди на літр води. Чорні речі полощіть з додаванням щіпки солі.
5
Якщо на вашій речі є візерунок, вишитий кольоровими нитками, то перед пранням замочіть її в холодній підсоленій воді. Періть подібний одяг в мильній воді, а під час останнього полоскання додайте трохи оцту.
6
Вовняні речі
7
Після прання яскравих кольорових речей з мохеру прополощіть їх з додаванням у воду 2 - 3 ложок гліцерину. Це пом'якшить одяг і допоможе фарбі проявитися яскравіше.