Як встановити за замовчуванням internet explorer.

Раніше кілька веб-браузерів на одному комп'ютері використовували тільки програмісти або веб-дизайнери, так як їм доводилося тестувати свої проекти у всіх існуючих програмах для перегляду веб-сторінок, щоб уникнути непередбачених помилок і безглуздостей. Зараз ситуація змінилася, і кілька браузерів на комп'ютері навіть початківця користувача - звичайна справа. Цей факт легко пояснити - адже у кожної подібної програми є свої переваги і недоліки.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з ОС Windows;
  • - веб-браузер Internet Explorer.
Інструкція
1
Існує кілька способів зробити браузер Internet Explorer додатком по замовчуванням . Одним з найбільш простих є спосіб з використанням штатних засобів Windows.
2
Операційна система Windows містить в собі спеціальний редактор, що дає можливість вибирати програми з замовчуванням для відкриття певного типу файлів або виконання будь-яких завдань. Даний редактор не ідеальний, але з установкою браузера по замовчуванням впорається прекрасно.
3
У меню «Пуск» клацніть лівою кнопкою мишки по пункту «Налаштування», а потім виберіть «Панель управління». Далі в наступному вікні двічі клацніть по іконці «Установка та видалення програм». Після цього клікніть по вкладці "Вибір програм за замовчуванням » і виберіть пункт «Інша», після чого знайдіть потрібний вам браузер у списку. Для збереження змін натисніть ОК у нижній частині вікна.
4
Другий спосіб - засобами самої програми. Для цього відкрийте інтернет-браузер Internet Explorer. Потім зайдіть в меню «Сервис», в якому виберіть розділ «Властивості оглядача». У новому вікні зайдіть на вкладку «Програми», після чого клацніть мишкою по кнопці «Використовувати по замовчуванням ».
Корисна порада
Незважаючи на те, що багато конкурентів Microsoft випустили свої продукти, які багато в чому перевершують традиційний Internet Explorer (по швидкості роботи, зручності використання та ін.), Сама компанія Microsoft не залишається осторонь і постійно вдосконалює свій браузер. На даний момент вийшла вже 9-я версія Internet Explorer.