Як встановити сигналізації starline.

Сучасні охоронні системи здатні забезпечити автомобілю максимальний захист від викрадення і зовнішнього впливу. До таких моделей належать і сигналізації модельного ряду Starline. Вони мають максимум необхідних функцій, стійкі до впливу скануючих систем, і в той же час прості у використанні.
Вам знадобиться
  • Дриль;
  • - бокорізи;
  • - викрутка;
  • - ізолента;
  • - тестер;
  • - саморізи.
Інструкція
1
Спробуємо розібратися з установкою сигналізації Starline A61Dialog. У комплекті сигналізації йде основний блок сигналізації , роз'єми з проводами, які необхідно підключати до блоку, датчик удару, кнопка Valet, світлодіод, антена. Сирена, як правило, не входить в комплект сигналізації . Тому, ви можете вибрати для установки або звичайну сирену, або автономну, яка бере своє харчування безпосередньо з акумулятора автомобіля. У комплекті йде дві інструкції: по установці і користувача. Для початку вам знадобиться інструкція по установці.
2
Вставте в блок сигналізації роз'єми з проводами згідно зі схемою, зазначеної в інструкції по установці.
3
Встановіть у водійські стійку світлодіод.
4
Закріпіть зверху в центрі лобового скла антену, яка буде передавати сигнал на брелок сигналізації . Її можна закріпити і під торпедою, щоб зловмисники, проникли в автомобіль, не змогли зірвати її, тим самим перешкодивши передачі сигналу. Прийом сигналу під торпедою буде, звичайно, гірше.
5
Датчик удару закріпіть на металевої частини рульової колонки. Сам датчик кріпиться на самоклеючій плівці. Але можна зміцнити його хомутом або посадивши на саморіз.
6
Кнопку аварійного відключення сигналізації Valet розташуйте в будь-якому зручному для вас місці. Але при цьому кнопка повинна бути прихована від сторонніх очей. Якщо ви встановлюєте її на блок запобіжників, то бажано запрограмувати новий персональний код для аварійного відключення сигналізації т.к стандартний код всім відомий.
7
Щоб сигналізація сповіщала власника, достатньо підключити мінімум проводів. Чорний провід підключіть на масу автомобіля, червоний на плюс, жовтий провід на запалювання. Синій з чорною смугою (або червоної) - підключають залежно від полярності кінцевиків. У цих випадках сигналізація спрацьовуватиме на відкриття дверей, удар і передавати інформацію на брелок сигналізації . Цю схему установки можна назвати зрити т.к автомобіль не моргає поворотниками і не кричить сирена.
8
Якщо ви хочете підключити зовнішні сповіщувачі, встановіть в капоті сирену, закріпивши її на саморезах. Поставте в капот кінцевик і протягніть два дроти від сигналізації . Для світлових сигналів підключіть зелений з чорною (або з жовтою) смугою провід на покажчики поворотів або габаритні вогні.