Як вивести наклейку. Як зняти наклейки з сайдинга.

На нових пластикових вікнах найчастіше є наклейки, захищають їх під час транспортування від подряпин. Після установки вікон наклейки стають непотрібними, більше того, вони псують зовнішній вигляд приміщення. Для позбавлення від них існує кілька способів.
Вам знадобиться
  • - арахісове масло;
  • - рідина для миття скла;
  • - шпатель;
  • - спирт, бензин, уайт-спірит, ацетон;
  • - фен;
  • - спеціальний очищувач;
  • - ганчір'я.
Інструкція
1
Якщо вікна встановили менше місяця назад, то процес їх очищення від захисної плівки займе мінімум часу. Просто підчепити нігтем кінчик клейкої стрічки і потягніть за нього. Стрічка легко відійде, не залишивши слідів клею на пластиці.
2
Якщо з яких-небудь причин ви не змогли вчасно зняти плівку з вікон, то для полегшення процесу скористайтеся арахісовим маслом. Нанесіть масло на наклейки. Почекайте 10-15 хвилин. За допомогою широкого шпателя обережно видаліть плівку з вікон. Замість чистого арахісового масла ви можете використовувати будь-який продукт або косметичний крем, до складу якого воно входить. У цьому випадку серед інших інгредієнтів має бути зазначено Peanut oil (арахісове масло). Харчові продукти або косметично креми слід тримати довше (30 хвилин) т.к. концентрація масла в них менше.
3
Розпорошите на наклейки рідина для миття скла. Через кілька хвилин очистіть пластик за допомогою шпателя, пластмасової або дерев'яної лінійки. Залишки клею на профілі видаліть за допомогою рідини для зняття лаку, ацетону, уайт-спіриту або бензину. Для початку протестуйте ці рідини на непомітній ділянці, тому вони можуть викликати помутніння і матовість деяких видів пластику.
4
Візьміть фен для сушіння волосся. Увімкніть на максимальну потужність і направте струмінь повітря на невелику ділянку наклейки. Коли під дією тепла клей розплавиться, відклейте захисну плівку настільки, наскільки зможете. Поступово прогрівайте інші ділянки і очищайте їх аналогічним чином. Якщо у вас немає фена, то займіться очищенням вікон в спекотний літній день. Клей під плівкою буде нагріватися під променями сонця. А його залишки після зняття ви зможете видалити звичайним спиртом.
5
Придбайте в будівельному магазині або у виробника пластикових вікон спеціальний очищувач, наприклад COSMOFEEN. Цифра в назві очищувача (5, 10 або 20) вказує на концентрацію активних речовин в розчині. Нанесіть розчин на наклейку , а потім очистіть пластик за допомогою шпателя. Потім знову пройдіться по профілю дрантям, змоченою очисником. Завдяки тому, що він розчиняє верхній шар пластику, дрібні подряпини на профілі зникнуть, і вікно буде виглядати як нове.
Зверніть увагу
Не намагайтеся відшкребти наклейки за допомогою канцелярського ножів і інших гострих предметів. Вони подряпають пластик, згодом в подряпини заб'ється бруд, і вікно буде виглядати неохайно.