Як заправити Canon 140.

Вартість картриджів струменевих принтерів досить висока. Найчастіше вона становить майже 80 відсотків вартості самого струменевого принтера. У зв'язку з цим на перше місце висувається можливість заправити картридж, коли чорнило в ньому витратяться. Сумісні з даними картриджем чорнило, як правило, мають вельми доступну ціну. При належній вправності процедура перезаправлення досить проста і не відніме у вас багато часу.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - принтер Canon 140;
  • - сумісне чорнило;
  • - шприц.
Інструкція
1
Спочатку знайдіть і купите чорнило, підходящі для принтера Canon 140 (сумісні з вашим картриджем). Про наявність сумісності можна дізнатися в інтернеті і на упаковці з чорнилом. Ніколи не пробуйте заправляти картридж принтера несумісними з ним чорнилом, цим ви можете тільки зіпсувати своє друкувальний пристрій.
2
Отже, щоб заправити картридж, встановіть його друкувальну головку вниз на лист добре вбирає вологу паперу або серветку. Обережно видаліть наклейку, що закриває кришку картриджа.
3
Приберіть зі шприца, заправленого потрібним кольором чорнила, захисний ковпачок і вставте на його місце голку. Акуратно застроміть голку всередину необхідного вам за кольором заправного отвори картриджа. Можливо опір при проштовхуванні голки, так як картридж містить спеціальний наповнювач.
4
Поступово видавлюйте чорнило в картридж, поки їх надлишок не опиниться в заправну отворі. Щоб уникнути змішування різних кольорів чорнила приберіть залишки чорнила навколо заправного отвори.
5
Заклейте отвір картриджа, через яке здійснювалася заправка, липкою стрічкою, простеживши, щоб зберігалася герметичність. Обережно проколіть липку стрічку під отворами для заправки. Тепер залишиться тільки протерти друкувальну головку від бруду і чорнила м'якою тканиною і встановити картридж в принтер.
6
Після установки картриджа обов'язково проведіть первинне обслуговування картриджів принтера згідно додається до нього (суміщення і очистку картриджів).
Зверніть увагу
Зверніть увагу, що для подальшої заправки найкраще не просто очищати голку і шприц від сторонніх чорнила, а міняти повністю шприц на новий.
Корисна порада
Порожній картридж необхідно перезаправлять негайно. Якщо ви зберігали його якийсь час, а потім вирішили заправити, залиште цю затію - це буде марною тратою часу і коштів.