Як очистити пам'ять принтера.

При збоях в роботі принтера нерідкі випадки, коли в його пам'яті зберігаються друкувалися раніше документи. Дана обставина серйозно заважає друку нових, так як забита чергу друку принтера . Зазвичай це відбувається при заминанні папери, збоях в роботі друкуючого механізму принтера і його драйвера.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - принтер.
Інструкція
1
Вимкніть принтер кнопкою на корпусі або просто витягніть вилку принтера з розетки.
2
Перевірте папір в принтері: вона не повинна бути зам'ята або накручена на барабан. Якщо це так, то акуратно, не застосовуючи надлишкової сили, витягнете такі листи з принтерного лотка. Простежте, щоб була витягнута вся пом'ята папір.
3
Огляньте барабан і механізм принтера . Якщо вони при первинному огляді в порядку, переходите до наступного кроку. Очистіть всі документи з черги друку. Для цього зайдіть в «Пуск - Панель Управління - Принтери і факси» і виберіть ваш принтер подвійним клацанням миші, потім клікніть в новому вікні по «Принтер» і «Очистити чергу друку». Можливо операцію доведеться повторити кілька разів.
4
Спробуйте вибрати в списку по черзі ті документи, які потрібно видалити з черги друку, і натисніть «Скасувати», після чого підтвердіть зроблене. Увімкніть принтер і спробуйте знову надрукувати документ. Після цього пам'ять принтера повинна очиститися.
5
Якщо це не так, то спробуйте витягнути USB/LPT-провід з принтера , після чого знову вимкніть живлення принтера . Якщо принтер мережевий, перевірте, щоб на інших машинах в мережі ніхто не посилав на нього завдання на друк, а самі завдання, якщо вони були створені, були скасовані.
6
Видаліть драйвер принтера з комп'ютера (найкраще коректно через «Установка та видалення програм»). Перезавантажте комп'ютер і встановіть заново. Увіткніть LPT/USB-кабель принтера назад і увімкніть живлення пристрою друкування. Дочекайтеся, поки принтер не визначиться і на нього коректно встануть драйвера. Повторіть спробу друку.