Як розібрати стартер. розібрати стартер на ваз 2110.

Причиною утрудненого пуску двигуна автомобіля, як правило, є недостатньо заряджений акумулятор, але іноді подібної причиною стає і стартер.
Вам знадобиться
  • Гучний ключ на 13 мм,
  • гайковий ключ на 10 мм,
  • викрутки 2 шт,
  • круглогубці для зняття стопорних кілець.
Інструкція
1
Для спростування або підтвердження виниклих підозр, досить перевірити щільність електроліту в акумуляторної батареї. І в тому випадку, коли підтвердилися найгірші прогнози, необхідно зняти і розібрати стартер.
2
Підніметься капот, знімається кабель з акумуляторної батареї, а від стартера від'єднується вся підключена до нього електропроводка. Потім викручуються три болта кріплення стартера 35.3708 до двигуна, після чого він демонтується і розбирається.
3
Розбирання стартера починається із зняття втягує реле, на якому від нижньої клеми від'єднується контактний провід виведення обмоток статора. Потім викручуються гайки кріплення втягує реле, і воно зніметься зі стартера.
4
Далі, ззаду, викручуються гвинти кріплення захисного кожуха, який також знімається. Після чого демонтується стопорне кільце, і ключем на 10 мм викручуються болти, що стягують кришки стартера, а також від'єднуються висновки обмоток статора, підключені до щіткотримачем.
5
Потім знімаються обидві кришки стартера. А з передньої витягується заглушка. На задній кришці демонтується корпус щіткотримачів, знімаються пружинки і графітові щітки.
6
На передній кришці, після видалення шплінта і вилучення осі важеля приводу шестерні зачеплення ("бендекса"), вузол знімається з якоря стартера, попередньо демонтувавши стопорне кільце на передньому торці вала якоря, і вже потім від'єднується важіль переміщення пускової шестерні.
7
Після детальної розбирання стартера, проводиться ретельне дефектованіе всіх його деталей. Ті, що прийшли в непридатність, а також мають дефекти, які не підлягають відновному ремонту, замінюються новими запасними деталями. Збірка стартера проводиться в зворотній послідовності.