Як задати пароль до папки. Як заблокувати папку на пароль.

Коли на комп'ютері працюють кілька людей, завжди хочеться, щоб ваші особисті файли були недоступні іншим користувачам. Звичайно, можна не зберігати на вінчестері ті файли, які ви бажаєте захистити від інших користувачів. Але це не дуже зручно. Особливо в тих випадках, коли інформації досить багато, і вона постійно оновлюється. Набагато простіше - це зашифрувати доступ до своєї інформації. Тоді відкривати ваші файли зможуть тільки ті користувачі, які знають пароль .
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - програма PGP.
Інструкція
1
Для того щоб можна було встановлювати на папки з вашими особистими файлами пароль , вам потрібна програма PGP, що є однією з найбільш зрозумілих і простих у своєму роді. «Важить» вона трохи більше одного мегабайта. Знайдіть програму в інтернеті і скачайте. Встановіть PGP на комп'ютер.
2
Запустіть програму. В її головному меню виберіть параметр Lock folders. З'явиться вікно «Обзор папок». Виберіть ту папку, на яку ви хочете встановити пароль , і натисніть ОК. Вікно огляду папок закриється, після чого з'явиться інше, в якому будуть два рядки. Саме тут і потрібно задати пароль . У верхньому рядку введіть свій пароль , а в нижній повторіть його. Бажано, щоб пароль складався мінімум з семи символів. Також рекомендується ставити пароль , який складається як з букв, так з цифр. Якщо бажаєте, в рядку Hint можете ввести нагадування про пароль на випадок, якщо ви його забудете.
3
Після цього в правому нижньому куті вікна натисніть по команді Lock folder. Почнеться процес установки пароля до обраної папці. Його тривалість залежить від довжини пароля (максимум п'ять-сім секунд). Коли пароль буде встановлений, ви побачите у вікні програми назву папки, яку ви запаролено. На ній буде зображено червоний значок. Тепер якщо хтось спробує відкрити папку, яку ви зашифрували, з'являтиметься вікно з проханням ввести пароль .
4
Якщо вам потрібно зняти пароль з папки, щоб не вводити кожен раз, коли ви її відкриваєте, виконайте такі операції. Запустіть програму. У вікні в головному меню є список папок, для яких ви встановлювали паролі. Клікніть лівою кнопкою мишки по папці, з якого потрібно зняти пароль . Потім в меню програми виберіть функцію Anlock folders. У вікні введіть поточний пароль для вибраної папки. Після в лівому нижньому кутку поточного вікна програми клацніть по рядку Anlock folders. Почнеться процес зняття пароля з обраної папки.