Як змінити колір в документі.

От і готовий ваш документ. Ніби все правильно за змістом і стилем. Однак не вистачає чогось ще, щоб привернути увагу адресата. Можливо, потрібно змінити колір сторінки, окремих абзаців та шрифту? Трохи поекспериментувавши, ви неодмінно отримаєте бажаний результат.
Інструкція
1
Залежно від того, який тип документа ви готуєте, виберіть потрібний додаток Microsoft Office. Приміром, текстові документи найкраще робити в Microsoft Office Word. Ця програма створена для отримання яскравих, котрі приваблюють увагу текстів.
2
Отже, задайте колір документу (за замовчуванням колір сторінки - білий). Для зручності роботи виберіть режим розмітки сторінки. Зайдіть в «Меню» - «Файл» - «Параметри сторінки». У списку оберіть рядок «Колір сторінки». Визначте потрібний колір з числа основних або додаткових оттенков.Еще швидше можна потрапити в розділ «Параметри сторінки», натиснувши однойменний значок, розташований на панелі швидкого доступу.
3
Якщо версія програми Word більш рання (наприклад, 2003), то колір сторінки можна задати, пройшовши по шляху «Формат» - «Фон». Також з меню «Формат» можна легко створити або змінити стиль документа (рядок «Стилі та форматування»), укласти в рамку і забарвити в інший колір будь абзац (рядок «Кордони і заливка»).
4
За зміну колір а шрифта відповідає значок (підкреслена буква «А»). Натиснувши на нього спочатку роботи, виберіть основний колір тексту в документі. Для зміни колір а окремих слів, фраз, виділіть потрібні слова і, натиснувши на значок, вкажіть колір .Аналогічні чином можна змінити відображення гіперпосилання (за замовчуванням вона відображається синім підкресленим текстом) .
5
Для створення презентацій служить програма PowerPoint. Величезна кількість вже готових тем ви можете відредагувати на свій смак. Зайдіть в «Меню» - «Формат» - «Теми». Тут ви знайдете все, що потрібно для зміни колір овой гами фону, шрифту і пр.Значок «Теми» також розташований на панелі швидкого доступу, де ви його легко знайдете.
6
Створюючи таблиці, діаграми, застосовуйте програму Excel. Користуючись значками на панелі форматування «Колір заливки» і «Колір тексту», можете поміняти відображення окремих рядків, стовпців, комірок. В останній версії Microsoft Office на панелі швидкого доступу (або з меню «Формат» - «Стилі комірок») є значок «Стилі комірок», за допомогою якого можна вибрати (або змінити) готові стилі для вашої роботи.
7
Не бійтеся зіпсувати ваш документ, адже завжди є можливість відмінити помилкову дію. А отриманий результат може здивувати навіть вас!