Як змусити дитину вчити уроки.

Ваша дитина не хоче вчити уроки . Що це - лінь, просте упертість, бажання комусь щось довести або просто неуспішність? Причин безліч, і в кожному віці вони різні. Батьки не можуть пускати сформовану ситуацію на самоплив, вони повинні вплинути на проблему з навчанням, поки не пізно.
Інструкція
1
Виділіть для школяра окрему кімнату, а не кут в загальній кімнаті.
2
Створіть в кімнаті комфортні умови. Меблі повинні відповідати віку дитини. Письмовий стіл розташуйте відповідно до санітарних норм.
3
Приберіть відволікаючі предмети з поля зору або слуху: телевізор, комп'ютер, іграшки та солодощі.
4
Складіть разом з дитиною режим дня, враховує і його побажання. Уроки бажано виконувати не відразу, як тільки дитина прийшла зі школи. Відведіть йому час для відпочинку і обіду. Не затягуйте час відпочинку допізна - до вечора ваш школяр втомиться і буде хотіти спати, а не робити уроки .
5
Навчіть свого дитини розподіляти правильно час для виконання домашніх завдань. В першу чергу виконуються важкі й складні завдання: математика, хімія, фізика.
6
Дозволяйте перервати виконання уроків на невелику перерву - 10-15 хвилин протягом однієї години.
7
Нагадайте дитині про необхідність робити уроки , коли час підійшло, згідно з розкладом. Не змушуйте його займатися, не тисніть, не кричіть, а просто нагадайте.
8
Наберіться терпіння, якщо дитина повільно вникає в зміст домашніх завдань. Підкажіть, якщо завдання викликало труднощі, але не виконуйте уроки самі за дитини.
9
Віддайте контроль над уроками самій дитині, не втручайтеся в процес приготування домашнього завдання, поки вас про це не попросять.
10
Проконсультуйтеся з учителем по телефону, якщо сумніваєтеся в правильності виконання завдання.
11
Хваліть дитини за правильно виконані домашні завдання, за акуратний почерк, гарний малюнок і т.д.
12
Не сваріть чадо за невдачу. Краще спробуйте розібратися в новій темі, чому раптом дитина отримала на уроці «незадовільно», чому приніс в щоденнику «зауваження» викладача.
13
Покажіть на прикладах знайомих людей і власному прикладі, що дає хорошу освіту в подальшому житті, а що дає неученье.
14
Зробіть в очах дитини неучебу немодній.
15
Ніколи не ображайте дитини «ледарем», «нездарою», «неробою».
Корисна порада
Пам'ятайте - це ваш улюблений дитина. І від вашої участі і терпіння буде залежати, як скластися його подальше життя.