Як приготувати розчин оцту. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

З давніх часів оцет відомий всім і широко застосовується на російських, та й, мабуть, інших кухнях. Оцет додають в маринади і різні приправи, їм гасять соду при приготуванні тіста, додають при гасінні в м'ясо. Одним словом, оцет на кухні - це вкрай необхідна річ. І як виявилося, можна розчин оцту не тільки весь час купувати, а й приготувати в домашніх умовах.
Вам знадобиться
    • будь-який солодкий фруктовий сік;
    • залишки натурального непастеризованого оцту;
    • скляна пляшка під оцет;
    • невелика миска;
    • лійка.
Інструкція
1
Відкрийте вибраний сік і переконайтеся, що він є солодким. Якщо не вистачає цукру, трохи подсластите його, але не переборщіть, інакше нічого не вийде, вірніше вийде, але не зовсім те, що потрібно. Сік перелийте в підготовлену миску.
2
До соку додайте залишки натурального оцту, купленого в магазині, і ретельно перемішайте. Важливо при змішуванні стежити, щоб в миску нічого не попало зайвого, так як крихти можуть все зіпсувати. Кількість соку і покупного оцту має бути приблизно однаковим.
3
Акуратно перемішайте вийшла суміш і сховайте в темне тепле місце на кілька днів. Зрідка суміш потрібно перевіряти на смак для того, щоб визначити фортеця получившегося розчин а. Кількість днів, на яке потрібно залишати суміш, залежить від ступеня фортеці. Чим більше хочете отримати фортецю, тим довше повинна настоюватися суміш.
4
Щойно бажана фортеця буде досягнута, акуратно за допомогою лійки перелийте вийшов оцет в скляну пляшку і залиште її без руху на кілька місяців в холодильнику. Це дозволить пом'якшити смак приготованого оцту.
Зверніть увагу
Для приготування оцту підійде будь-який фруктовий сік, що містить цукор. Можна використовувати і яблучний сік, який найчастіше продається без додавання цукру, але в цьому випадку в нього доведеться додати цукор самостійно.
Корисна порада
Оцет можна використовувати не тільки в харчових цілях, але і в косметичних. Наприклад, він допомагає при змащення прищів і вугрів, а також в невеликих кількостях чудово пом'якшує шкіру. Крім цього, оцет відмінно допомагає в боротьбі з грипом або ангіною, так як він має антисептичну дію. Досить розприскати розчин оцту по кімнаті, де знаходиться заражена людина, щоб ізолювати хвороба.