Як купити гараж.

З моменту появи бажання про покупку гаража до його придбання може пройти досить великий проміжок часу. Почати пошук про продаж гаража можна з найпростішого джерела як газета, в спеціальній графі "Нерухомість" і підрозділі "Продам" можна знайти все починаючи від квартир і закінчуючи гаражами, там же вказані і телефони зателефонувавши за якими можна дізнатися докладнішу інформацію про об'єкт, .
Вам знадобиться
  • Для цього необхідно:
  • 1. Газети.
  • 2. Інтернет.
  • 3. Бажання купити гараж.
Інструкція
1
Найкраще слід переглянути всі оголошення в даному розділі і виписати або підкреслити найбільш цікаві пропозиції. Потім, послідовно зателефонувавши по всіх телефонах, вказаних в даних оголошеннях, будемо доповнювати інформацію про об'єкти, одні з найважливіших критеріїв це ціна і місце розташування, а також площа гаража, наявність або відсутність електропроводки, додаткових ям.
2
Одним з ефективних способів пошуку гаражів є мережа Інтернет в якій з достатком зустрічаються різноманітні сайти займаються рекламою купівлі-продажу нерухомості. Варто лише набрати в пошуку "Куплю гараж" і по даному запиту вийде величезна кількість результатів, як правило в Інтернеті ці оголошення є ємними і детально описують весь функціонал об'єкта, фотографії та контактна інформація для зв'язку з продавцем. Краще розглядати пропозиції, що мають фотографії об'єктів, щоб переконатися в їх стані.
3
Отже вибравши кілька пропозицій, дзвонимо за контактними телефонами з проханням показати об'єкти продажу та їдемо на зустріч, також вже на цьому етапі враховуємо складність того, як дістатися до місця призначення, безпосередньо на самому об'єкті дивимося реальний зовнішній вигляд, оглядаємо функціонал , електрифікацію, водопостачання, охорона, при розбіжності даних зазначених в оголошенні і на об'єкті завжди можна обговорити коригування ціни.
Корисна порада
1. Перегляньте весь перелік предложеній.2. Огляньте функціонал об'єкта.