Як в'язати квіти за схемами.

Визнано квіти виглядають завжди ефектно. Вони можуть бути елементом вироби (кофти або плаття) або самостійним прикрасою. Брошки, намиста, шарфи з в'язаних квітів виглядають модно і стильно.
Інструкція
1
Схеми в'язання квітів складаються з умовних позначень, використовуваних рукодельницами різних країн. Навчившись їх читати, ви з легкістю зможете в'язати квіти гачком найхимерніших форм.
2
Початок в'язання. Візьміть нитку в ліву руку. Поверніть кінець нитки в петлю. Притримуючи її великим пальцем, введіть гачок. Підхопите нитку, що йде від клубка (робочу), протягніть через петлю і затягніть, але несильно. Петля на гачку називається робочою.
3
Повітряна петля (возд.п.). Підхопите нитку, що тягнеться від клубка, і протягніть через петлю на гачку. Провязав таким чином кілька петель, ви отримаєте ланцюжок повітряних петель.
4
Напівстовпчик (полуст.). Введіть гачок в петлю попереднього ряду, підхопите робочу нитку, протягніть її через петлю ряду і петлю на гачку.
5
Стовпчик без накиду (ст. Б/н). Введіть гачок в петлю попереднього ряду, підхопите нитку від клубка, витягніть її через петлю ряду. На гачку дві петлі. Підхопите знову робочу нитку і протягніть нитку через них.
6
Стовпчик з одним накидом (ст. С/н). Накиньте робочу нитку на гачок рухом проти годинникової стрілки. Вийде накид. Введіть гачок в петлю попереднього ряду, підхопите нитку, протягніть її через петлю. На гачку дві петлі і накид між ними. Підхопите нитку від клубка і протягніть її через першу петлю і накид. На гачку дві петлі. Підхопите робочу нитку і протягніть через них.
7
Стовпчик з двома накидами (ст. С/2н). Зробіть два накиду на гачок, введіть його в петлю попереднього ряду. Візьміть нитку від клубка, витягніть нову петлю. Візьміть робочу нитку і протягніть через першу петлю і перший накид на гачку. Знову захопіть робочу нитку і протягніть через петлю і другий накид на гачку. І ще раз захопіть і протягніть нитку через що залишилися петлі на гачку. Аналогічним чином в'яжуться стовпчики з трьома і чотирма накидами (ст. С/3н, ст. С/4н).
8
Як правило, в'язання квітів гачком починається з ланцюжка повітряних петель, замкнутих у кільце за допомогою з'єднувального стовпчика. Введіть гачок в першу петлю ланцюжка і протягніть робочу нитку через першу і останню петлі. В'язання квітки зазвичай йде круговими рядами. Кожен новий ряд починається з одного, двох або трьох повітряних підйому, які в'яжуться аналогічно ланцюжку повітряних петель. Тепер ви знаєте, як в'язати квіти за схемою, і зможете втілити в життя сподобалися вам візерунки.