Як відкрити машину взимку.

Взимку багатьом автовласникам важко не тільки прогріти автомобіль, але і для початку потрапити в нього. А все тому, що при різкому перепаді температур або сильних морозах личинки замків, та й самі замки замерзають. Але підготуватися до таких сюрпризів можна заздалегідь.
Вам знадобиться
  • Силіконова змазка;
  • - WD40;
  • - размораживатель замків;
  • - Електроключ.
Інструкція
1
Перед настанням явних холодів обробіть гумові ущільнювачі дверей і багажника силіконовим мастилом. Мастило не дає примерзнути резинкам металевих деталей цього автомобіля, і ви без зусиль зможете відкрити двері.
2
Після автомийки не поспішайте відразу покинути бокс, а ґрунтовно прогрійте машину. Засобом WD40 залийте личинки дверних замків, замок багажника, капота. Така профілактична міра не дасть потрапила в замки воді замерзнути.
3
Якщо на машині коштує сигналізація, то можна підключити функцію дистанційного запуску двигуна (якщо охоронна система підтримує такий режим). У сильні морози, коли навіть двері не відчиняються, треба завести автомобіль з пульта і дати йому прогрітися 30-40 хвилин. За цей час салон прогріється і замки Отта.
4
Якщо двері з пульта сигналізації не відкриваються, то можна спробувати відкрити їх ключем. Але попередньо залийте в личинки замків спеціальну розморожуючу рідина. Під впливом складу лід розтане, і без праці вставите і повернете ключ. Якщо розморожуючою рідини немає, то можна обробити личинки замків спиртом. Спирт закапайте в личинку за допомогою піпетки. Але врахуйте, що час розморожування збільшиться.
5
Непоганий результат дає застосування Електроключ. Електроключ представляє з себе іммітатор ключа, який вставляється в личинку замка. Такий ключ працює на батарейках і при включенні нагрівається. Таким способом можна розморозити весь лід, який потрапив в замок.
6
У самому безпорадному випадку можна відтавати лід за допомогою окропу. Такий метод застосуємо, якщо льодом покритий весь кузов автомобіля, і неможливо дістатися до замку. Поливати кузов водою потрібно обережно. Як тільки верхній шар трохи відтане, зніміть його щіткою. А от металеві частини кузова поливати гарячою водою не можна - можна порушити лакофарбове покриття, яке вразливе до різких перепадів температур.