Як друкувати на плоттері. друк з excel на плоттері.

Плотер - широкоформатний принтер, який використовується для друку великих схем, карт і креслень. Також можете використовувати плоттер для друку файлів Microsoft Word або Microsoft Excel. Для цього необхідно змінити деякі параметри друку і відкоригувати розміри сторінки.
Інструкція
1
Відкрийте редактор Microsoft Word і виберіть файл для друку на плоттере .
2
Натисніть на «Файл» в меню, а потім кнопку «Параметри сторінки». Виберіть опцію «Налаштування» в спадному меню і натисніть кнопку Microsoft Word. Встановіть прапорець «Використовувати розмір сторінки, заданий користувачем».
3
Введіть розмір сторінки. Максимальний розмір сторінки в Microsoft Word становить 22 квадратних дюйма. Коли закінчите введення, натисніть кнопку OK.
4
Виберіть "Налаштування" в спадному меню і натисніть кнопку «Параметри сторінки». Виберіть необхідний формат для плоттера в розділі «Формат». Натисніть кнопку розкривного меню «Розмір паперу» і виберіть потрібний розмір.
5
Натисніть кнопку «Друк», і перевірте, щоб в якості принтера був встановлений плоттер. Натисніть кнопку розкривного меню «Сторінки і копії» і встановити його на «Параметри друку». Встановіть значення опції «Режим» як «Автоматичний» і переконайтеся, що повзунок встановлено в положення «Якість».
6
Натисніть кнопку розкривного меню «Тип носія» і виберіть тип паперу, який використовуєте. Можна вибрати Normal або інший варіант, в залежності від типу і товщини використовуваної папери. Натисніть «Друк», і плоттер почне друкувати документ. Для роздруківки слайдів презентації перейдіть до наступного кроку.
7
Відкрийте програму PowerPoint і виберіть файл з презентацією, яку необхідно роздрукувати на плоттере .
8
Натисніть «Файл» в меню, а потім кнопку «Параметри сторінки». Встановіть «Розмір слайдів» як «Довільний». Встановіть значення для параметрів «Ширина» та «Висота». Виберіть значення «Альбомна» для орієнтації слайдів. Натисніть кнопку OK.
9
Натисніть «Файл» в рядку меню і потім кнопку «Друк». Виберіть потрібний принтер і натисніть кнопку «Властивості». Виберіть значення орієнтації «Альбомна» для макета, а потім натисніть кнопку «Додатково». Для параметра «Папір/Висновок» виберіть «Нестандартний розмір сторінки» та натисніть кнопку «Змінити розмір сторінки». Введіть значення для параметрів «Ширина» та «Висота». Виберіть значення «Спочатку коротка сторона» для параметра «Напрямок подачі паперу». Натисніть OK, коли закінчите. Натисніть «Друк», і плоттер почне друкувати слайди.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=u1YmJs-MaNU