Як зробити метелика з дроту.

Метелики, виготовлені з дроту і капронової тканини, гарні для прикраси капелюхів, вантажних сумочок, брошок. Ними навіть можна прикрасити зачіску. У наш час, коли капронові колготки роблять всіх можливих відтінків, процес створення літаючих красунь став особливо цікавий.
Вам знадобиться
  • - гнучка, добре тримає форму дріт;
  • - кольоровий капрон (наприклад, частина кольорових колготок)
  • - намистини, паєтки, металізована нитка, стрази та інше для прикраси;
  • - клей на основі гелю.
Інструкція
1
Створіть черевце метелика. Для цього всуньте велику намистину, яка буде головою метелики, на дріт. Загніть шматочок дроту довжиною 0,5 см і відтягніть намистинку до самого краю так, щоб обидва кінці дроту - довгий і короткий - проходили через її отвір. Переконайтеся, що намистинка тримається міцно і дріт утворює маленьку петлю - вона ще знадобиться. Загніть дріт на відстані 5-6 см від намистинки по напрямку до голови метелики, щільно оповте її навколо прямого шматка дроту . Це буде черевце комахи. Якщо ви хочете, щоб черевце було товщим, складіть дріт кілька разів і оповте вийшов пучок.
2
Сформуйте з дроту крила метелика. Форма крила може бути овальної, листкоподібних, трикутної. Верхні крила зробіть крупніше, ніж нижні. Замкніть дріт, кінець навійте на каркас крила, зайву дріт відріжте спеціальними ножицями або боковиной плоскогубців.
3
Обтягніть капроновою тканиною каркас крил. Це може бути тканину від порвалися кольорових колготок. Попередньо виперіть її. Зберіть капрон маленькими наметочним стібками біля основи крильця, стягніть, закріпіть нитку. Відріжте надлишки капронової тканини. Приклейте гелевим клеєм крильця до черевця із зворотного боку. Поправте їх форму.
4
Прикрасьте крила метелика. Для цього використовуйте бісер, елементи біжутерії, намистинки, шматочки мережив і незвичайні намистинки. Їх можна пришити або акуратно приклеїти. Також можна прикрасити черевце. Використовуйте пінцет.
5
Всуньте невеликий шматочок дроту в петельку на голові метелики, розташуйте посередині, перев її два рази. Візьміть дві однакові намистинки, капніть по краплі клею в місця, де у них розташовані отвори. Одягніть намистинки на кінчики дроту , вставленої в петлю на голові. Вийдуть вусики.
6
Пришийте шпильку до капронової тканини на внутрішній стороні черевця. Або трьома стібками пришийте метелика до дуги шпильки.