Як зробити дитячий колаж.

Щоб зберегти дитячі спогади, необов'язково складати фотографії в альбом. Можна обіграти фото, вирізавши їх і наклеївши на аркуш паперу. Тільки додайте трохи творчості, і оригінальний дитячий колаж готовий.
Інструкція
1
Колаж може розповісти цілу історію життя дитини - від пелюшок до букваря або повідати про одне яскраву подію, наприклад, про день народження або ранку в школі. Для створення дитячих колаж їй немає ніяких правил крім одного - він повинен бути яскравим і незабутнім.
2
Колаж буквально перекладається як «наклеювання». Для роботи вам знадобляться звичайні інструменти: клей, ножиці, папір, фломастери і фотографії, звичайно.
3
Як правило, колаж робиться на основі. Зазвичай це лист картону або щільного паперу. Фотографії дитини зберігаються в первісному вигляді або вирізаються. Все залежить від композиції колаж а. Звичайно, можна в будь-якому порядку наклеїти фотографії і розфарбувати фон олівцями, а можна використовувати вирізки зі старих дитячих журналів і книг.
4
Щоб колаж виглядав нарядно, його можна прикрасити підручними засобами. У хід підуть намистини, стрічки, пір'ячко, гудзики, шматочки тканини. Навіть непримітні на вигляд речі можуть стати відмінним прикрасою. Такий колаж можна не тільки розглядати, але і чіпати. Причому декоративний матеріал можна і приклеювати, і пришивати.
5
Картинки можна доповнити написами. Тут також працює лише ваша фантазія. Написи можуть бути простими коментарями або віршиками-жартами.
6
Колажі цікавіше робити разом з дитиною. Таким способом можна не тільки розвинути його творчі здібності, але й просто разом від душі повеселитися. Одержаний колаж можна повісити на стіну і навіть помістити в рамку. Він стане відмінним доповненням інтер'єру дитячої кімнати.
7
Сьогодні все частіше колаж і роблять за допомогою спеціальних редакторів і графічних програм. Але все-таки зроблений своїми руками, він несе в собі велику цінність. Зроблений до кінця колаж - це не просто кумедна аплікація, а цілий твір мистецтва.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=NmnVQttuuAU
Зверніть увагу
Дитячий колаж з фотографій - це відмінна можливість оригінально оформити знімки, на яких зображений ваш малюк. Взагалі будь колаж з фотографій є яскравою прикрасою інтер'єру, але особливо ефектно він виглядає в дитячій кімнаті. Дитячий колаж з фотографій може являти собою цілу історію з життя вашої дитини.
Корисна порада
Дитячий колаж дозволить зробити казковий сюжет за участю самого дорогого і близької для вас людини з вашою дитиною, зберегти і прикрасити найкращі та незабутні моменти його життя. Також хотілося б підкреслити, що при обробці дитячих фотографій, необхідно більш відповідально підбирати сюжет для оформлення дитячого колажу, він повинен бути добрим і позитивним.