Як перевірити модуль запалювання.

Діагностику модуля запалювання двигунів з сучасним електронним уприскуванням, можна провести досить просто і швидко, якщо ви маєте хоча б невеликі знання базових понять з електротехніки і володієте навичками читання найлегших електричних схем. Це пристрій відповідає за всі основи роботи двигуна, і при несправності запалювання ви навряд чи кудись надовго уедіте.
Інструкція
1
Перед початком діагностики модуля запалювання у системи управління двигуна, необхідно точно переконатися в тому, що в справності знаходяться інші системи роботи автомобіля. Після того, як ви точно переконалися в несправності запалювання, потрібно зняти установку самого модуля запалювання і перевірити стан його основних елементів.
2
При роботі з модулем запалювання, необхідно плавно від'єднати негативну клему дроти від батареї, попередньо зробивши маркування на ньому, а потім від'єднати електропроводку від загального котушкового механізму.
3
Потім потрібно вивернути все кріпильні болти і саморізи, тим самим здійснивши зняття корпусу модуля запалювання.
4
Потім при вимкненому двигуні автомобіля, від'єднайте всю збірку модуля запалювання і виміряйте за допомогою приладу, опір між основними клемами його контактного роз'єму. Після цього потрібно порівняти результати ваших вимірів із загальними вимогами в специфікації.
5
Якщо у вашому автомобілі помічено різке зниження показників, то це свідчить про наявність у вашому пристрої неполадок, пов'язаних з коротким замиканням ланцюга. Як тільки ви встановите безперебійність проводів, можете переступати до перевірки вторинного контуру двигуна і вже вимірювати опір між зовнішніми клемами запалювання.
6
За результатами вимірювань, потрібно зробити висновок про стан ізоляції в системі, і якщо знайдена несправність в котушці, то її механізм підлягає заміні.
7
Поле того як всі операції з регулювання модуля запалювання виконані, потрібно проводити встановлення в зворотному порядку, починаючи від кріпильних болтів і закінчуючи затягуванням саморізів на корпусі запалювання.
8
Найголовніше простежити за правильністю під'єднання всього контура електропроводки, адже помилка при підключенні одразу призводить до несправностей в модулі запалювання.
Від правильної роботи модуля запалювання залежить не тільки пуск двигуна, але і його стійка робота на всіх режимах. Щоб повністю перевірити справність цього елемента системи запалювання, потрібно лабораторне обладнання. Проте попередні результати можна отримати і в "польових" умовах.

Робота, несправності модуля запалювання ВАЗ2115

Це електротехнічний прилад, який створює високе (30000В) напруга і передає його на свічки запалювання. Ряд автовласників називають цей пристрій котушкою, що не зовсім відповідає істині, т.к. остання (в кількості 2-х штук) входить до складу модуля. Перша котушка «відповідає» за 1, 4 циліндри, друга - за 2, 3. Також в модулі розташована пара комутаторів. Всі елементи об'єднані під пластиковим корпусом. Знайти модуль під капотом нескладно; до нього підходять високовольтні дроти. До основних ознак неправильної роботи модуля відносять втрату потужності, її провали при різкому наборі швидкості, нестійкий холостий хід, непрацюючий циліндри (1, 4 або 2, 3). Всі ці проблеми можна віднести до модуля запалювання за умови справності датчиків ДС, РХХ, ДМРВ.

Способи перевірки модуля ВАЗ2115

Перед початком випробувань пристрою необхідно упевнитися в справності підключеної до нього колодки проводів. Для цього знадобиться тестер. Візьміть роз'єднану колодку, доторкніться одним щупом приладу до контакту «А», іншим до маси. Увімкніть запалювання і погляньте на шкалу тестера: напруга повинна знаходитися в межах 12В. Його відсутність може говорити про несправності запобіжника. На наступному етапі перевірки колодки візьміть контрольну лампочку, підключіть її між контактами «А», «В». Попросіть помічника покриття стартер: лампа буде моргати. Якщо це не так, то можливий обрив в проводах, що ведуть до контакту «А». Те ж саме виконайте з контактом «В» Самий простий метод перевірки працездатності модуля - заміна його на завідомо справний. Але тут є свої нюанси. Модулем запалювання комплектувалися найперші «Самари». У більш пізніх модифікаціях стоїть котушка запалювання, а комутатор входить в ЕБУ, тому окремого модуля, як такого, немає. Це необхідно враховувати, якщо ви вирішили скористатися машиною-донором.Другой спосіб перевірки полягає в вимірі опору. Для цього доторкніться щупами тестера до висновків модуля, службовцям для під'єднання високовольтних проводів; між контактами, провідними на 1, 4 (2, 3) циліндри опір буде перебувати в межах 5,4 кОм. Якщо виміряний опір відповідає нормі, а характер несправності залишився колишнім, то використовуйте метод «струсу» модуля: постукайте злегка по влаштуванню при пущеному двигуні. Зміни в його роботі говорить про поганому контакті між елементами всередині корпусу модуля запалювання.