Як підключити стереонавушники до комп'ютера.

Навушники комплектуються штекерами різних типів. Крім цього, звукова карта будь-якого комп'ютера зазвичай забезпечена як мінімум трьома гніздами. Щоб навушники зазвучали, необхідно правильно вибрати гніздо і при необхідності використовувати перехідник.
Інструкція
1
Переконайтеся, що навушники дійсно стереофонічні. Якщо вони забезпечені штекером типу Jack, які мають не три, а два контакти, то вони - монофонічні. Ні в якому разі не підключайте їх до комп'ютеру безпосередньо. Такий штекер замкне вихід правого каналу підсилювача і виведе його з ладу. Зберіть найпростіший перехідник, що складається з монофонічного гнізда і стереофонічного штекера. В останнього середній висновок не використовуйте.
2
У випадку, якщо навушники є стереофонічними, і обладнані вони штекером типу Jack діаметром в 3,5 міліметра, підключіть їх безпосередньо до гнізда звукової карти, що має зелений колір. Якщо карта стара, гнізда не ній можуть не мати кольорового маркування. У цьому випадку, використовуйте те з них, поряд з яким розташовано напис "Phones" або є стилізований малюнок навушників.
3
Професійні навушники, обладнані стереофонічним штекером типу Jack діаметром в 6,3 мм, підключіть до звукової карти через спеціальний перехідник. Він ні в якому разі не повинен бути монофонічним, інакше виникне ситуація, описана в кроці 1. Готові перехідники незручні, оскільки разом зі штекером здатні створювати радіальну механічне навантаження на гніздо. Тому зберіть перехідник самостійно з штекером на 3,5 мм і стереогнезда на 6,3 мм, з'єднавши їх однойменні контакти гнучкими проводами.
4
Деякі поціновувачі якісного звук досі користуються лінійкою вітчизняних навушників серії ТДС. Вони зазвичай забезпечуються штекерами типу ОНЦ-ВГ. Для виготовлення перехідника спочатку за допомогою омметра визначте цоколевку штекера. Коли він підключений між загальним контактом і входом того чи іншого калана, клацання при підключенні чується тільки у відповідному каналі. Якщо ж він підключений між висновками лівого і правого каналів, клацання чується в обох каналах одночасно, оскільки випромінювачі виявляються з'єднані послідовно. Визначивши таким чином, які контакти відповідають загальному дроту і стереоканалами, виготовте перехідник, що складається з пятіконтактний гнізда типу ОНЦ-ВГ і 3,5-дюймового штекер.