Як створити свій сайт.

Найкращим варіантом заявити про свою діяльність або про діяльність вашої компанії - створити свій власний інтернет-сайт. Для того щоб успішно впоратися з цим завданням, ви можете скористатися одним з нескладних методів.

Інструкція
1
Найбільш простим варіантом є откритіесайтана одному з безкоштовних хостингів, що надають домен другого рівня, наприклад, narod.ru. Для того, щоб отримати можливість створити свій сайт, досить завести поштовий ящик на цьому хостингу. Після цього перейдіть в розділ "Конструктор сайтів" і ви зможете з легкістю як втілити в життя свій задум, так і використовувати вже наявний шаблон, використовуючи нескладний безкоштовний конструктор сайтів. Під час редагування, ви завжди зможете подивитися як буде виглядати сайт до моменту його публікації.
2
Якщо вам необхідно створити сайт більш високого рівня, використовуйте сервіс wix.com. Після простої реєстрації ви зможете створити свій сайт на flash, використовуючи вбудований конструктор. Даний сервіс вигідно відрізняється від інших, оскільки вам не потрібно мати справи з програмуванням елементів - досить вибрати зі списку можливих. На сайті також доступний навчальний курс, що дозволить вам зробити свій сайт таким, яким ви хочете, щоб він був.
3
Якщо вищевказані способи вам не підходять, скористайтеся програмою Adobe Dreamweaver. З її допомогою ви можете як створювати оригінальні сайти, так і редагувати шаблони, підганяючи їх під свої вимоги. Дана програма є особливо зручною тому як до неї можна з легкістю знайти відео курси, переглянувши які, ви зможете створити потрібний вам сайт. Після редагування, ви повинні будете зберегти отриманий макет для подальшого завантаження на хостинг.
4
Виберіть один з хостингів для сайту. Майте на увазі, що слід вибирати саме ті сервіси, які найкращим чином задовольняють вашим потребам. Не варто переплачувати за послуги і вільне місце, яким ви скористаєтеся, але в той же час і не варто надмірно на ньому заощаджувати. У випадку якщо ви не володієте достатніми навичками, подбайте про техобслуговування вашого сайту, такому, як модерація та періодичне додавання контенту.